Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Skuter Elektrik 350W Boe Sports

Skuter Elektrik 350W Boe Sports X
+
-
=

?
Porosit Tani

Skuter Elektrik 350W Boe Sports

Skuter Elektrik 350W Boe Sports
Skuter Elektrik 350W Boe Sports

Skuter Elektrik 350W Boe Sports

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI: SCOOTER ELEKTRIK 

MARKA : BOE SPORTS

FUQIA MOTORRIKE : 350W

BATERIA : 36V - 10.4Ah

KOHA NE KARIKIM : 3 ORE

DISTANCA E PERSHKRUESHME : 30KM

SHPEJTESIA MAKSIMALE : 35KM/ORE

PESHA MBAJTESE MAKSIMALE: 100Kg

RROTAT : GOMA 10 INC ME VAKUM PERPARA / GOME 10 INC GOMINE SOLIDE

SUSPENSION : PERPARA

PANEL DIGJITAL : PERPARA ( FENER ) DHE PAS ( LLAMBE STOP DHE FRENA )

FRENA : FRENA ME E-ABS

NGJYRA : E ZEZE

VECORI : SKUTER ELEKTRIK SPORTIV

BATERI JETEGJATE QE DURON DERI NE 30KM ME NJE KARIKIM

MOTOR ME PERFORMACE TE LARTE 350W JU DHURON NJE EKSPERIENCE UDHETIMI TE QENDRUESHME

BATERIA E LITIUMIT FURNIZON ME ENERGJI ELEKTRIKE SKUTERIN DHE I JEP PERSHPEJTIM EFIKAS

 

GOMAT E PERPARME DHE PASME 10" PREJ MATERIALI GOME SOLIDE DHE VAKUM TE BRENDSHEM JU JAPIN PERTHITHJE TE MIRE TE GODITJEVE DHE PERSHTATJE NE CDO LLOJ TERRENI

FENER LED ULTRA I SHNDRITSHEM PER SIGURI DHE GJATE PERDORIMIT NATEN

NDRICUES I KUQ NE BISHT TE SKUTERIT PULSON DUKSHEM DHE SHNDERRIN GJATE FRENIMIT DUKE PARALAJMERUAR KEMBESORT DHE AUTOMJETET E TJERA NE RRUGE

PERMASA PRAKTIKE DHE DIZENJIM ME PALOSJE PER TRANSPORTIM ME TE LEHTE

Cmimi real Lek 70,000 Oferte Lek 40,000 Ulje 43%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Skuter
Oferte
Skuter Elektrik 350W Boe Sports
boe sports
Oferte Lek 35,000 Cmimi real Lek 65,000 Ulje 46%
Oferte
Skuter Elektrik 2000W Boe Sports
boe sports
Oferte Lek 99,000 Cmimi real Lek 132,000 Ulje 25%
Oferte
Skuter Elektrik 3000W Boe Sports
boe sports
Oferte Lek 119,000 Cmimi real Lek 180,000 Ulje 34%