Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Skuter Elektrik 250W Boe Sports

Skuter Elektrik 250W Boe Sports X
+
-
=

?
Porosit Tani

Skuter Elektrik 250W Boe Sports

Skuter Elektrik 250W Boe Sports
Skuter Elektrik 250W Boe Sports

Skuter Elektrik 250W Boe Sports

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI: SCOOTER ELEKTRIK 

MARKA : BOE SPORTS

FUQIA MOTORRIKE : 250W

BATERIA : 36V - 7.8Ah

KOHA NE KARIKIM : 3 ORE

DISTANCA E PERSHKRUESHME : 25KM

SHPEJTESIA MAKSIMALE : 25KM/ORE

PESHA MBAJTESE MAKSIMALE: 100Kg

RROTAT : GOMA 8 INC ME AJER

SUSPENSION : RROTA E PASME

PANEL DIGJITAL : PERPARA ( FENER ), PAS ( LLAMBE STOP DHE FRENA ) DHE LLAMBE ANESORE

FRENA : DISK FRENASH PAS

NGJYRA : E ZEZE

VECORI : SKUTER ELEKTRIK SPORTIV

BATERI JETEGJATE QE DURON DERI NE 25KM ME NJE KARIKIM

MOTOR ME PERFORMACE TE LARTE 250W JU DHURON NJE EKSPERIENCE UDHETIMI TE QENDRUESHME

BATERIA E LITIUMIT FURNIZON ME ENERGJI ELEKTRIKE SKUTERIN DHE I JEP PERSHPEJTIM EFIKAS

GOMAT E PERPARME DHE PASME 8.5" PREJ MATERIALI GOME ME AJER JU JAPIN PERTHITHJE TE MIRE TE GODITJEVE DHE PERSHTATJE NE CDO LLOJ TERRENI

FENER LED ULTRA I SHNDRITSHEM PER SIGURI DHE GJATE PERDORIMIT NATEN

NDRICUESI I KUQ NE BISHT TE SKUTERIT PULSON DUKSHEM DHE SHNDERRIN GJATE FRENIMIT DUKE PARALAJMERUAR KEMBESORT DHE AUTOMJETET E TJERA NE RRUGE

PERMASA PRAKTIKE DHE DIZENJIM ME PALOSJE PER TRANSPORTIM ME TE LEHTE

Cmimi real Lek 60,000 Oferte Lek 45,000 Ulje 25%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Skuter
Oferte
Skuter Elektrik 350W Boe Sports
boe sports
Oferte Lek 35,000 Cmimi real Lek 65,000 Ulje 46%
Oferte
Skuter Elektrik 2000W Boe Sports
boe sports
Oferte Lek 99,000 Cmimi real Lek 132,000 Ulje 25%
Oferte
Skuter Elektrik 3000W Boe Sports
boe sports
Oferte Lek 119,000 Cmimi real Lek 180,000 Ulje 34%