Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Skuter Elektrik 2000W Boe Sports

Skuter Elektrik 2000W Boe Sports X
+
-
=

?
Porosit Tani

Skuter Elektrik 2000W Boe Sports

Skuter Elektrik 2000W Boe Sports
Skuter Elektrik 2000W Boe Sports
Skuter Elektrik 2000W Boe Sports
Skuter Elektrik 2000W Boe Sports
Skuter Elektrik 2000W Boe Sports
Skuter Elektrik 2000W Boe Sports
Skuter Elektrik 2000W Boe Sports
Skuter Elektrik 2000W Boe Sports
Skuter Elektrik 2000W Boe Sports

Skuter Elektrik 2000W Boe Sports

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI: SCOOTER ELEKTRIK 

MARKA : BOE SPORTS

FUQIA MOTORRIKE : 2000W ( 1000W x 2 )

BATERIA : 48V - 15Ah

KOHA NE KARIKIM : 4 ORE

DISTANCA E PERSHKRUESHME : 40KM

SHPEJTESIA MAKSIMALE ( RRUGE E SHESHTE ) : 45KM/ORE

SHPEJTESIA MAKSIMALE ( MALORE ) : 35KM/ORE

KENDI MAKSIMAL I MALORES : 45°

PESHA MBAJTESE MAKSIMALE: 150 kg

RROTAT : GOMA OFFROAD 11 INC ME VAKUM

SUSPENSION : PERPARA DHE PAS

PANEL DIGJITAL : PERPARA ( FENER ), ANASH ( SINJALET E KTHIMIT ) DHE PAS ( LLAMBE STOP DHE FRENA )

FRENA : DISK FRENASH PARA DHE PAS

NGJYRA : E ZEZE

VECORI : SKUTER ELEKTRIK SPORTIV

BATERI JETEGJATE QE DURON DERI NE 40KM ME NJE KARIKIM

MOTOR ME PERFORMACE TE LARTE 2000W JU DHURON NJE EKSPERIENCE UDHETIMI TE QENDRUESHME

BATERIA E LITIUMIT FURNIZON ME ENERGJI ELEKTRIKE SKUTERIN DHE I JEP PERSHPEJTIM EFIKAS

EKRAN DIGJITAL PER MONITORIM NE KOHE REALE TE INFORMACIONIT TE RENDESISHEM SI SHPEJTESIA DHE BATERIA E MBETUR

OPSION PER LIMITIM TE SHPEJTESEISE DERI NE 25km/h

FUNKSIONI CRUISE CONTOL PER TE MBAJTUR NJE SHPEJTESI KONSTANTE AUTOMATIKISHT PA PREKUR GAZIN

GOMAT E PERPARME DHE PASME 11" PREJ MATERIALI GOME ME AJER DHE DIENJIM OFFROAD JU JAPIN PERTHITHJE TE MIRE TE GODITJEVE DHE PERSHTATJE NE CDO LLOJ TERRENI

FENER LED ULTRA I SHNDRITSHEM PER SIGURI DHE GJATE PERDORIMIT NATEN

NDRICUESI I KUQ NE BISHT TE SKUTERIT PULSON DUKSHEM DHE SHNDERRIN GJATE FRENIMIT DUKE PARALAJMERUAR KEMBESORT DHE AUTOMJETET E TJERA NE RRUGE

PERMASA PRAKTIKE DHE DIZENJIM ME PALOSJE PER TRANSPORTIM ME TE LEHTE

Cmimi real Lek 132,000 Oferte Lek 99,000 Ulje 25%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Skuter
Oferte
Skuter Elektrik 3000W Boe Sports
boe sports
Oferte Lek 119,000 Cmimi real Lek 180,000 Ulje 34%
Oferte
Skuter Elektrik 350W Boe Sports
boe sports
Oferte Lek 35,000 Cmimi real Lek 65,000 Ulje 46%
Oferte
Skuter Elektrik 2000W Boe Sports
boe sports
Oferte Lek 99,000 Cmimi real Lek 132,000 Ulje 25%