Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Set Transmetues Dhe Marres HDMI 4K Wireless Baseus

Set Transmetues Dhe Marres HDMI 4K Wireless Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Set Transmetues Dhe Marres HDMI 4K Wireless Baseus

Set Transmetues Dhe Marres HDMI 4K Wireless Baseus
Set Transmetues Dhe Marres HDMI 4K Wireless Baseus
Set Transmetues Dhe Marres HDMI 4K Wireless Baseus
Set Transmetues Dhe Marres HDMI 4K Wireless Baseus
Set Transmetues Dhe Marres HDMI 4K Wireless Baseus
Set Transmetues Dhe Marres HDMI 4K Wireless Baseus
Set Transmetues Dhe Marres HDMI 4K Wireless Baseus
Set Transmetues Dhe Marres HDMI 4K Wireless Baseus
Set Transmetues Dhe Marres HDMI 4K Wireless Baseus
Set Transmetues Dhe Marres HDMI 4K Wireless Baseus
Set Transmetues Dhe Marres HDMI 4K Wireless Baseus
Set Transmetues Dhe Marres HDMI 4K Wireless Baseus
Set Transmetues Dhe Marres HDMI 4K Wireless Baseus
Set Transmetues Dhe Marres HDMI 4K Wireless Baseus
Set Transmetues Dhe Marres HDMI 4K Wireless Baseus
Set Transmetues Dhe Marres HDMI 4K Wireless Baseus
Set Transmetues Dhe Marres HDMI 4K Wireless Baseus
Set Transmetues Dhe Marres HDMI 4K Wireless Baseus
Set Transmetues Dhe Marres HDMI 4K Wireless Baseus
Set Transmetues Dhe Marres HDMI 4K Wireless Baseus

Set Transmetues Dhe Marres HDMI 4K Wireless Baseus

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR HDMI WIRELESS

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + PC

PORTA HYRESE : HDMI / TYPE-C

PORTA DALESE : HDMI / VGA / AUX 3.5mm

REZOLUCIONI I VIDEOS : UHD 4K 30Hz

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 35m

VECORI : TRANSMETONI PAMJE NGA TELEFONI, TABLETI APO LAPTOPI JUAJ DIREKT NE EKRAN, PROJEKTOR, TELEVIZOR NE MENYRE WIRELESS

SHIJONI PAMJE ME REZOLUCION DERI NE 4K NE NJE DISTANCE DERI NE 35m

INSTALIM SUPER I THJESHTE: LIDHNI TRANSMETUESIN ME TELEFONIN, TABLETIN OSE LAPTOPIN DHE MARRESIN ME EKRANIN DYTESOR

SUPORT PER EKRANE QE LIDHEN ME HDMI DHE VGA

VENDOSET NE PUNE ME PREKJEN E NJE BUTONI, PA DRIVERA, PA VIDA

PAMJE MODERNE, MATERIAL CILESOR, PERMASE E VOGEL, GJITHMONE ME VETE PA JU RENDUAR

Cmimi real Lek 20,000 Oferte Lek 17,500 Ulje 13%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor HUB
Oferte
Adaptor Type-C Ne RJ45 LAN Hoco
hoco
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 41%
Oferte
Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 8 në 1
hoco
Oferte Lek 3,600 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 20%
Oferte
Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA
hoco
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 27%