Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Set Tastiere Dhe Maus Wireless Per Kompjuter

Set Tastiere Dhe Maus Wireless Per Kompjuter X
+
-
=

?
Porosit Tani

Set Tastiere Dhe Maus Wireless Per Kompjuter

Set Tastiere Dhe Maus Wireless Per Kompjuter
Set Tastiere Dhe Maus Wireless Per Kompjuter
Set Tastiere Dhe Maus Wireless Per Kompjuter

Set Tastiere Dhe Maus Wireless Per Kompjuter

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : SET TASTIERE + MAUS

MATERIALI : PC

FORMATI I TASTIERES : STANDARD 104 TASTE

DPI E MAUSIT : 1600

LIDHJA : RF 2.4GHz WIRELESS

VECORI : DIZENJIM I THJESHTE DHE SERIOZ PER KOMPJUTER APO LAPTOP

MODEL PRAKTIK PER AMBIENTE ZYRASH DHE SALLA,

BUTONA CILESOR DHE TE BALANCUAR QE REAGOJNE SHPEJT PAVARESISHT SE NE CILEN PJESE TE BUTONIT SHTYPNI,

E PAJISUR ME KEMBE TE GOMUAR KUNDER RRESHKITJES NE TE GJITHA SIPERFAQET QE E VENDOSNI TASTIEREN,

Cmimi real Lek 2,400 Oferte Lek 2,000 Ulje 17%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Maus dhe tapet Gaming
Oferte
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me NdricuesRgb
tjeter
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 17%
Oferte
Maus Wireless Per Kompjuter Dhe Laptop
tjeter
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,700 Ulje 29%
Oferte
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me Ndricues Rgb
tjeter
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%
Oferte
Maus Gaming Xo Per Kompjuter Dhe Laptop Me Ndricues
xo
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 21%