Set Tastiere Dhe Maus Standard Me Kabell Usb Per Kompjuter

Set Tastiere Dhe Maus Standard Me Kabell Usb Per Kompjuter
Set Tastiere Dhe Maus Standard Me Kabell Usb Per Kompjuter
Set Tastiere Dhe Maus Standard Me Kabell Usb Per Kompjuter
Set Tastiere Dhe Maus Standard Me Kabell Usb Per Kompjuter
Set Tastiere Dhe Maus Standard Me Kabell Usb Per Kompjuter
Set Tastiere Dhe Maus Standard Me Kabell Usb Per Kompjuter
Set Tastiere Dhe Maus Standard Me Kabell Usb Per Kompjuter

Set Tastiere Dhe Maus Standard Me Kabell Usb Per Kompjuter

Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 1,300 Ulje 13%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : SET TASTIERE + MAUS

MATERIALI : PC

FORMATI I TASTIERES : STANDARD 104 TASTE

DPI E MAUSIT : 1600

LIDHJA : KABELL USB

VECORI : DIZENJIM I THJESHTE DHE SERIOZ PER KOMPJUTER APO LAPTOP

MODEL PRAKTIK PER AMBIENTE ZYRASH DHE SALLA,

BUTONA CILESOR DHE TE BALANCUAR QE REAGOJNE SHPEJT PAVARESISHT SE NE CILEN PJESE TE BUTONIT SHTYPNI,

E PAJISUR ME KEMBE TE GOMUAR KUNDER RRESHKITJES NE TE GJITHA SIPERFAQET QE E VENDOSNI TASTIEREN,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me Drita Led Rgb
tjeter
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 17%
Oferte
Maus Wireless Per Kompjuter Dhe Laptop
tjeter
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,700 Ulje 29%
Oferte
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me Drita Led Rgb
tjeter
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%