Rripa Metalike Vpg Amphion Series Per Apple Watch 42mm / 44mm

Rripa Metalike Vpg Amphion Series Per Apple Watch 42mm / 44mm
Rripa Metalike Vpg Amphion Series Per Apple Watch 42mm / 44mm
Rripa Metalike Vpg Amphion Series Per Apple Watch 42mm / 44mm
Rripa Metalike Vpg Amphion Series Per Apple Watch 42mm / 44mm
Rripa Metalike Vpg Amphion Series Per Apple Watch 42mm / 44mm
Rripa Metalike Vpg Amphion Series Per Apple Watch 42mm / 44mm
Rripa Metalike Vpg Amphion Series Per Apple Watch 42mm / 44mm
Rripa Metalike Vpg Amphion Series Per Apple Watch 42mm / 44mm
Rripa Metalike Vpg Amphion Series Per Apple Watch 42mm / 44mm
Rripa Metalike Vpg Amphion Series Per Apple Watch 42mm / 44mm
Rripa Metalike Vpg Amphion Series Per Apple Watch 42mm / 44mm
Rripa Metalike Vpg Amphion Series Per Apple Watch 42mm / 44mm
Rripa Metalike Vpg Amphion Series Per Apple Watch 42mm / 44mm

Rripa Metalike Vpg Amphion Series Per Apple Watch 42mm / 44mm

MODELI
COLOR
Cmimi real Lek 2,000 Oferte Lek 1,400 Ulje 30%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : RRIPA PER APPLE WATCH

MARKA : VPG

I PERSHTASHEM PER : APPLE WATCH

MATERIALI: CELIK INOKSI

VECORI : MATERIAL I SHKELQYER, I LEHTE

PAMJE ELEGANTE DHE SERIOZE, PER RASTE APO PERDITSHMERI

I DIZENJUAR NE MENYRE ERGOMETRIKE QE I PERSHTATET DORES TUAJ,

VENDOSJE E LEHTE DHE E SHPEJTE FALE DIZENJIMIT ME UNAZE,

SUPER I LEHTE DHE KOMOD, NJE ZEVENDESUES IDEAL DHE I SHKELQYER PER RRIPAT TUAJ TE VJETER.

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve