Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Riparues Baseus Per Fshireset E Xhamave Te Makines

Riparues Baseus Per Fshireset E Xhamave Te Makines X
+
-
=

?
Porosit Tani

Riparues Baseus Per Fshireset E Xhamave Te Makines

Riparues Baseus Per Fshireset E Xhamave Te Makines
Riparues Baseus Per Fshireset E Xhamave Te Makines
Riparues Baseus Per Fshireset E Xhamave Te Makines
Riparues Baseus Per Fshireset E Xhamave Te Makines
Riparues Baseus Per Fshireset E Xhamave Te Makines
Riparues Baseus Per Fshireset E Xhamave Te Makines
Riparues Baseus Per Fshireset E Xhamave Te Makines
Riparues Baseus Per Fshireset E Xhamave Te Makines
Riparues Baseus Per Fshireset E Xhamave Te Makines
Riparues Baseus Per Fshireset E Xhamave Te Makines
Riparues Baseus Per Fshireset E Xhamave Te Makines
Riparues Baseus Per Fshireset E Xhamave Te Makines
Riparues Baseus Per Fshireset E Xhamave Te Makines
Riparues Baseus Per Fshireset E Xhamave Te Makines
Riparues Baseus Per Fshireset E Xhamave Te Makines
Riparues Baseus Per Fshireset E Xhamave Te Makines
Riparues Baseus Per Fshireset E Xhamave Te Makines
Riparues Baseus Per Fshireset E Xhamave Te Makines

Riparues Baseus Per Fshireset E Xhamave Te Makines

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : RIPARUES PER FSHIRESET E XHAMAVE 

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ALUMIN

PERMASA : 38*65*13mm

NGJYRA : E BARDHE

PESHA: 40g

VECORI : RIPARON ME 1 PREKJE, E QARTE PA VIJA

FSHINE PA LENE GJURMA UJI OSE GERVISHTJE,

SHIRIT LEMUES I DYFISHTE PER MBREHJE TE BARABARTE,

MATERIAL METALIK, I FORTE DHE JETEGJATE,

E ZGJAT JETEN E FSHIRESEVE TUAJ 3 HERE,

E VOGEL DHE KOMPATE, E LEHTE NE PESHE


Cmimi real Lek 1,900 Oferte Lek 1,300 Ulje 32%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%
Oferte
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
xiaomi
Oferte Lek 6,500 Cmimi real Lek 7,800 Ulje 17%