Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Pompe Fryrese Inteligjente E Vogel Baseus

Pompe Fryrese Inteligjente E Vogel Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Pompe Fryrese Inteligjente E Vogel Baseus

Pompe Fryrese Inteligjente E Vogel Baseus
Pompe Fryrese Inteligjente E Vogel Baseus
Pompe Fryrese Inteligjente E Vogel Baseus
Pompe Fryrese Inteligjente E Vogel Baseus
Pompe Fryrese Inteligjente E Vogel Baseus
Pompe Fryrese Inteligjente E Vogel Baseus
Pompe Fryrese Inteligjente E Vogel Baseus
Pompe Fryrese Inteligjente E Vogel Baseus
Pompe Fryrese Inteligjente E Vogel Baseus
Pompe Fryrese Inteligjente E Vogel Baseus
Pompe Fryrese Inteligjente E Vogel Baseus
Pompe Fryrese Inteligjente E Vogel Baseus
Pompe Fryrese Inteligjente E Vogel Baseus
Pompe Fryrese Inteligjente E Vogel Baseus
Pompe Fryrese Inteligjente E Vogel Baseus
Pompe Fryrese Inteligjente E Vogel Baseus
Pompe Fryrese Inteligjente E Vogel Baseus
Pompe Fryrese Inteligjente E Vogel Baseus
Pompe Fryrese Inteligjente E Vogel Baseus

Pompe Fryrese Inteligjente E Vogel Baseus

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : POMPE FRYRESE

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + PC

HYRJE : 5V - 1A

FUQIA FRYRESE : 230L/min

PRESIONI I AJRIT : 3.5kPa

KAPACITETI I BATERISE : 1600mAh

VECORI : TERESISHT AUTOMATIKE DHE SHUME E LEHTE NE PERDORIM

DIZENJIM MINIMALIST, PREKJE E REHATSHME

SHERBEN PER FRYRJE DHE SHFRYRJE TE SHPEJTE

PERMASE E VOGEL KOMPAKTE PER TA MBAJTUR ME VETE PA JU ZENE SHUME VEND

VJEN ME 4 KOKA TE NDRYSHME FRYRESE NE VARESI TE PERDORIMIT

E PAJISUR ME DRITE LED PER EMERGJENCA OSE SI DRITE AMBIENTI NE ERRESIRE

Cmimi real Lek 5,500 Oferte Lek 3,900 Ulje 29%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%
Oferte
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
xiaomi
Oferte Lek 6,500 Cmimi real Lek 7,800 Ulje 17%