Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Pompe Fryrese Inteligjente Baseus Plotesisht Automatike

Pompe Fryrese Inteligjente Baseus Plotesisht Automatike X
+
-
=

?
Porosit Tani

Pompe Fryrese Inteligjente Baseus Plotesisht Automatike

Pompe Fryrese Inteligjente Baseus Plotesisht Automatike
Pompe Fryrese Inteligjente Baseus Plotesisht Automatike
Pompe Fryrese Inteligjente Baseus Plotesisht Automatike
Pompe Fryrese Inteligjente Baseus Plotesisht Automatike
Pompe Fryrese Inteligjente Baseus Plotesisht Automatike
Pompe Fryrese Inteligjente Baseus Plotesisht Automatike
Pompe Fryrese Inteligjente Baseus Plotesisht Automatike
Pompe Fryrese Inteligjente Baseus Plotesisht Automatike
Pompe Fryrese Inteligjente Baseus Plotesisht Automatike
Pompe Fryrese Inteligjente Baseus Plotesisht Automatike
Pompe Fryrese Inteligjente Baseus Plotesisht Automatike
Pompe Fryrese Inteligjente Baseus Plotesisht Automatike
Pompe Fryrese Inteligjente Baseus Plotesisht Automatike
Pompe Fryrese Inteligjente Baseus Plotesisht Automatike
Pompe Fryrese Inteligjente Baseus Plotesisht Automatike
Pompe Fryrese Inteligjente Baseus Plotesisht Automatike
Pompe Fryrese Inteligjente Baseus Plotesisht Automatike
Pompe Fryrese Inteligjente Baseus Plotesisht Automatike
Pompe Fryrese Inteligjente Baseus Plotesisht Automatike
Pompe Fryrese Inteligjente Baseus Plotesisht Automatike
Pompe Fryrese Inteligjente Baseus Plotesisht Automatike
Pompe Fryrese Inteligjente Baseus Plotesisht Automatike
Pompe Fryrese Inteligjente Baseus Plotesisht Automatike

Pompe Fryrese Inteligjente Baseus Plotesisht Automatike

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : POMPE FRYRESE

MARKA : BASEUS

HYRJE TYPE-C : 5V - 3A / 9V - 1.5A

KAPACITETI I BATERISE : 6000mAh

FUQIA NE DALJE : 250W

PERMASA : 230 x 99 x 64mm

PESHA : 1.3kg

KOHA PER NJE GOME R195 : 3.5 MINUTA

NUMRI I GOMAVE R195 TE FRYRA ME NJE KARIKIM : 3

PERSHTATET PER : MAKINE, MOTOR, BICIKLETE, TOPA ETJ.

PRESIONI : MAKINE 2.2 - 2.8 BAR / MOTOR 1.8 - 2.8 BAR / BICIKLETE 3.1 BAR / TOP 0.4 - 0.6 BAR

VECORI : TERESISHT AUTOMATIKE DHE SHUME E LEHTE NE PERDORIM

REZISTENCE NDAJ TEMPERATURES SE LARTE, REZISTENCE NDAJ KORROZIONIT, KOEFICIENT TE ULET TE FERKIMIT, MUND TE PERDORET PER NJE KOHE TE GJATE NGA -30 ℃ ~ 80 ℃

PASI LIDHJA ME GOMEN ESHTE BERE NE MENYRE KORREKTE, PERZGJIDHNI ME NJE BUTON MODALITETIN E FRYRJES, SHTYPNI BUTONIN E FRYRJES DHE NUK KA NEVOJE TA MONITORONI, FIKET AUTOMATIKISHT SAPO TE KETE MBARUAR PROCESI I FRYRJES

DIZENJIM MINIMALIST, PREKJE E REHATSHME, FUNKSIONET KRYESORE QE KORRESPONDOJNE MUND TE PERDOREN LEHTESISHT

E PAJISUR ME EKRAN DIGJITAL LED PER INFORMACION NE KOHE REALE

MOTOR I CILESISE SE LARTE ESHTE I DURUESHEM DHE I FUQISHEM

PERMASE E VOGEL KOMPAKTE PER TA MBAJTUR ME VETE PA JU ZENE SHUME VEND

VJEN ME CANTE MIKROFIBER PER PAJISJEN DHE AKSESORET PERKATES

E PAJISUR ME NJE SERE AKSESORESH FRYRES SI GRYKE RROTULLUESE, GJILPERE PER TOP, HUNDE FRANCEZE DHE HUNDE TE GJATE, PER TE PERMBUSHUR NEVOJAT E PAJISJEVE TE PERDITSHME ME FRYRJE.

Cmimi real Lek 8,000 Oferte Lek 6,500 Ulje 19%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%
Oferte
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
xiaomi
Oferte Lek 6,500 Cmimi real Lek 7,800 Ulje 17%