Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Pompe Fryrese Inteligjente 70mai Plotesisht Automatike Per Automjete

Pompe Fryrese Inteligjente 70mai Plotesisht Automatike Per Automjete X
+
-
=

?
Porosit Tani

Pompe Fryrese Inteligjente 70mai Plotesisht Automatike Per Automjete

Pompe Fryrese Inteligjente 70mai Plotesisht Automatike Per Automjete
Pompe Fryrese Inteligjente 70mai Plotesisht Automatike Per Automjete
Pompe Fryrese Inteligjente 70mai Plotesisht Automatike Per Automjete
Pompe Fryrese Inteligjente 70mai Plotesisht Automatike Per Automjete
Pompe Fryrese Inteligjente 70mai Plotesisht Automatike Per Automjete
Pompe Fryrese Inteligjente 70mai Plotesisht Automatike Per Automjete
Pompe Fryrese Inteligjente 70mai Plotesisht Automatike Per Automjete
Pompe Fryrese Inteligjente 70mai Plotesisht Automatike Per Automjete
Pompe Fryrese Inteligjente 70mai Plotesisht Automatike Per Automjete
Pompe Fryrese Inteligjente 70mai Plotesisht Automatike Per Automjete
Pompe Fryrese Inteligjente 70mai Plotesisht Automatike Per Automjete
Pompe Fryrese Inteligjente 70mai Plotesisht Automatike Per Automjete
Pompe Fryrese Inteligjente 70mai Plotesisht Automatike Per Automjete
Pompe Fryrese Inteligjente 70mai Plotesisht Automatike Per Automjete
Pompe Fryrese Inteligjente 70mai Plotesisht Automatike Per Automjete
Pompe Fryrese Inteligjente 70mai Plotesisht Automatike Per Automjete
Pompe Fryrese Inteligjente 70mai Plotesisht Automatike Per Automjete
Pompe Fryrese Inteligjente 70mai Plotesisht Automatike Per Automjete
Pompe Fryrese Inteligjente 70mai Plotesisht Automatike Per Automjete
Pompe Fryrese Inteligjente 70mai Plotesisht Automatike Per Automjete
Pompe Fryrese Inteligjente 70mai Plotesisht Automatike Per Automjete
Pompe Fryrese Inteligjente 70mai Plotesisht Automatike Per Automjete
Pompe Fryrese Inteligjente 70mai Plotesisht Automatike Per Automjete
Pompe Fryrese Inteligjente 70mai Plotesisht Automatike Per Automjete
Pompe Fryrese Inteligjente 70mai Plotesisht Automatike Per Automjete
Pompe Fryrese Inteligjente 70mai Plotesisht Automatike Per Automjete
Pompe Fryrese Inteligjente 70mai Plotesisht Automatike Per Automjete
Pompe Fryrese Inteligjente 70mai Plotesisht Automatike Per Automjete
Pompe Fryrese Inteligjente 70mai Plotesisht Automatike Per Automjete
Pompe Fryrese Inteligjente 70mai Plotesisht Automatike Per Automjete
Pompe Fryrese Inteligjente 70mai Plotesisht Automatike Per Automjete
Pompe Fryrese Inteligjente 70mai Plotesisht Automatike Per Automjete
Pompe Fryrese Inteligjente 70mai Plotesisht Automatike Per Automjete

Pompe Fryrese Inteligjente 70mai Plotesisht Automatike Per Automjete

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : POMPE FRYRESE

MARKA : 70MAI

MODELI : TP02

MATERIALI : ABS + PC

HYRJE : 12V

FUQIA : 120W

RRYME MAKSIMALE : 10A

PERMASA : 164 x 148 x 54mm

KOHA E PUNES PA NDERPRERJE : RRETH 30 MINUTA

PERSHTATET PER : VETURA DHE FOURISTRADA

PRESIONI : 11BAR ( 160 PSI )

VECORI : TERESISHT AUTOMATIKE DHE SHUME E LEHTE NE PERDORIM

REZISTENCE NDAJ TEMPERATURES SE LARTE, REZISTENCE NDAJ KORROZIONIT, KOEFICIENT TE ULET TE FERKIMIT, MUND TE PERDORET PER NJE KOHE TE GJATE NGA -30 ℃ ~ 80 ℃

PASI LIDHJA ME GOMEN DHE BURIMIN E ENERGJISE ESHTE BERE NE MENYRE KORREKTE, PERZGJIDHNI ME NJE BUTON MODELIN E AUTOMJETIT, SHTYPNI BUTONIN E FRYRJES DHE NUK KA NEVOJE TA MONITORONI, FIKET AUTOMATIKISHT SAPO TE KETE MBARUAR PROCESI I FRYRJES

DIZENJIM MINIMALIST, PREKJE E REHATSHME, FUNKSIONET KRYESORE QE KORRESPONDOJNE MUND TE PERDOREN LEHTESISHT

E PAJISUR ME BUTONA ME PREKJE ME LLAMBE TE NDRITSHME POSACERISHT PER PERDORIM GJATE NATES

MOTOR I CILESISE SE LARTE ESHTE I DURUESHEM DHE I FUQISHEM

PERMASE E VOGEL KOMPAKTE PER TA MBAJTUR ME VETE PA JU ZENE SHUME VEND

TUBI FRYRES, KABELLI ELEKTRIK DHE SECILI AKSESOR KA HAPESIREN E VET TE RUAJTJES, E CILA ESHTE PRAKTIKE DHE E SHPEJTE.

E PAJISUR ME NJE SERE AKSESORESH FRYRES SI GRYKE RROTULLUESE, GJILPERE PER TOP, HUNDE FRANCEZE DHE HUNDE TE GJATE, PER TE PERMBUSHUR NEVOJAT E PAJISJEVE TE PERDITSHME ME FRYRJE.

NJE GOME FOURISTRADE PLOTESISHT E SHFRYRE MUND TE FRYHET PLOTESISHT PER RRETH 180 SEKONDA

KORDON I ENRGJISE PREJ 3m JU MUNDESON LIDHJE TE LEHTE TE POMPES ME DALJEN E ENRGJISE SE AUTOMJETIT

Cmimi real Lek 6,500 Oferte Lek 4,900 Ulje 25%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%
Oferte
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
xiaomi
Oferte Lek 6,500 Cmimi real Lek 7,800 Ulje 17%