Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Pompe Dhe Pistolete Uji Multifunksionale Me Presion Te Larte Per Larje Makine Baseus F1

Pompe Dhe Pistolete Uji Multifunksionale Me Presion Te Larte Per Larje Makine Baseus F1 X
+
-
=

?
Porosit Tani

Pompe Dhe Pistolete Uji Multifunksionale Me Presion Te Larte Per Larje Makine Baseus F1

Pompe Dhe Pistolete Uji Multifunksionale Me Presion Te Larte Per Larje Makine Baseus F1
Pompe Dhe Pistolete Uji Multifunksionale Me Presion Te Larte Per Larje Makine Baseus F1
Pompe Dhe Pistolete Uji Multifunksionale Me Presion Te Larte Per Larje Makine Baseus F1
Pompe Dhe Pistolete Uji Multifunksionale Me Presion Te Larte Per Larje Makine Baseus F1
Pompe Dhe Pistolete Uji Multifunksionale Me Presion Te Larte Per Larje Makine Baseus F1
Pompe Dhe Pistolete Uji Multifunksionale Me Presion Te Larte Per Larje Makine Baseus F1
Pompe Dhe Pistolete Uji Multifunksionale Me Presion Te Larte Per Larje Makine Baseus F1
Pompe Dhe Pistolete Uji Multifunksionale Me Presion Te Larte Per Larje Makine Baseus F1
Pompe Dhe Pistolete Uji Multifunksionale Me Presion Te Larte Per Larje Makine Baseus F1
Pompe Dhe Pistolete Uji Multifunksionale Me Presion Te Larte Per Larje Makine Baseus F1
Pompe Dhe Pistolete Uji Multifunksionale Me Presion Te Larte Per Larje Makine Baseus F1
Pompe Dhe Pistolete Uji Multifunksionale Me Presion Te Larte Per Larje Makine Baseus F1
Pompe Dhe Pistolete Uji Multifunksionale Me Presion Te Larte Per Larje Makine Baseus F1
Pompe Dhe Pistolete Uji Multifunksionale Me Presion Te Larte Per Larje Makine Baseus F1

Pompe Dhe Pistolete Uji Multifunksionale Me Presion Te Larte Per Larje Makine Baseus F1

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : POMPE DHE PISTOLETE LAVAZHI PER MAKINE

MARKA : BASEUS

MATERIALI I POMPES : FLETE METALI E PERZGJEDHUR DHE E PERPUNUAR

MATERIALI I PISTOLETES : ABS + PC + ALIAZH ALUMINI

PERMASAT E POMPES : 34.2 x 25.5 x 17.5 cm

PERMASAT E PISTOLETES : 77.2 x 16.4 x 4.7 cm

FUQIA E POMPES : 1300W

VECORI : ÇDO SHOFER ESHTE I INTERESUAR TE RUAJE PASTERTINE E MAKINES SE TIJ,

POMPE MODERNE, SHUME FUQISHME DERI NE 1300W ME RREGULLUES DHE TREGUES PRESIONI PER CDO PERDORIM,

PISTOLETA E UJIT MULTIFUNKSIONALE ME PRESION BASEUS JU OFRON NJE QASJE MODERNE SE SI DHE CFARE DUHET TE JETE NJE LARJE MAKINE,

LANI MAKINAT TUAJA ME PRESION TE LARTE, FALE POMPES ME TEKNOLOGJINE E RRITJES SE PRESIONIT,

KJO DO TE THOTE QE EDHE NESE BURIMI I UJIT NUK ESHTE SHUME I FORTE, PRESIONI RRITET BRENDA POMPES MODERNE PER TE KALUAR TEK PISTOLETA PROFESIONALE DHE SE FUNDMI DUKE E LESHUAR ATE ME FORCE,

ZORRA KA AFTESINE TE SHPALOSET DERI NE 10 METRA ME KALIMIN E UJIT, PA I ULUR PRESIONIN,

RREGULLIM I PRESIONIT TE UJIT NE MOMENT, FALE RROTULLAVE NE TRUPIN E POMPES E BEJNE ATE NJE ZGJEDHJE TE PERKRYER PER CDO AKTIVITET,

GJITHASHTU MJAFTON TE VENDOSNI AKSESORIN NE KOKEN E PISTOLETES PER TE RREGULLUAR DIAMETRIN E VOLUMIT TE UJIT QE DEL PREJ SAJ, 

RROTAT PASTROHEN ME LEHTE ME PRESION DIREKT TE FORTE, NDERSA DRITARET DHE TRUPI SPERKATEN ME HAPJE UJI ME TE MADHE,

NEN PRESIONIN E UJIT ZORRA HIDRAULIKE SHTRIHET DHE GJATESIA E SAJ RRITET DISA HERE PA NDIKUAR NE FORCEN DHE PRESIONIN E UJIT,

LARESJA E MAKINES JU OFRON QENDRUESHMERI DHE BESUESHMERI FALE SHTRESES SE JASHTME TE ALIAZHIT TE ALUMINIT, REZISTENTE NDAJ NDRYSHKUT DHE DEFORMIMEVE,

MOTORR I FUQISHEM I PERDITESUAR ME TEKNOLOGJINE ME MODERNE DHE E VESHUR ME SHTRESE METALI ME TEKNOLOGJI IPX5 KUNDER UJIT E BEN POMPEN TE PERDORSHME KUDO,

SHTRESA TE SHUMEFISHTA MATERIALESH TE PERZGJEDHURA PERBEJNE ZORREN E CILA ESHTE SUPER FLEKSIBEL DHE TE LEHTE PER T’U PERDORUR,

NJE RRJET LIDHJESH I VEÇANTE I BRENDSHEM PARANDALON RRJEDHJET DHE NGRIRJEN E UJIT EDHE NE MOTET ME TE FTOHTA DHE SIGURON REZISTENCE TE LARTE NE DITET ME TE NXEHTA DERI NE 40°,

DIZENJIM I VECANTE ME PAMJE FANTASTIKE DHE MODERNE, SHUME E LEHTE PER T'U PERDORUR NGA KUSHDO - JU NUK DO TE KENI PYETJE SE ÇFARE TE BENI DHE SI TA PERDORNI,

PAJISJA ESHTE E PERSHTATSHME JO VETEM PER LARJEN E MAKINAVE, POR EDHE PER PUNE TE TJERA, SI UJITJA E LULEVE APO PASTRIMI I MUREVE DHE TROTUAREVE,

Cmimi real Lek 26,000 Oferte Lek 20,900 Ulje 20%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%
Oferte
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
xiaomi
Oferte Lek 6,500 Cmimi real Lek 7,800 Ulje 17%