Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Pastrues Dhe Hidratues Ajri & Aromatizues Baseus Per Makine

Pastrues Dhe Hidratues Ajri & Aromatizues Baseus Per Makine X
+
-
=

?
Porosit Tani

Pastrues Dhe Hidratues Ajri & Aromatizues Baseus Per Makine

Pastrues Dhe Hidratues Ajri & Aromatizues Baseus Per Makine
Pastrues Dhe Hidratues Ajri & Aromatizues Baseus Per Makine
Pastrues Dhe Hidratues Ajri & Aromatizues Baseus Per Makine
Pastrues Dhe Hidratues Ajri & Aromatizues Baseus Per Makine
Pastrues Dhe Hidratues Ajri & Aromatizues Baseus Per Makine
Pastrues Dhe Hidratues Ajri & Aromatizues Baseus Per Makine
Pastrues Dhe Hidratues Ajri & Aromatizues Baseus Per Makine
Pastrues Dhe Hidratues Ajri & Aromatizues Baseus Per Makine
Pastrues Dhe Hidratues Ajri & Aromatizues Baseus Per Makine
Pastrues Dhe Hidratues Ajri & Aromatizues Baseus Per Makine
Pastrues Dhe Hidratues Ajri & Aromatizues Baseus Per Makine
Pastrues Dhe Hidratues Ajri & Aromatizues Baseus Per Makine
Pastrues Dhe Hidratues Ajri & Aromatizues Baseus Per Makine
Pastrues Dhe Hidratues Ajri & Aromatizues Baseus Per Makine

Pastrues Dhe Hidratues Ajri & Aromatizues Baseus Per Makine

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : PASTRUES AJRI DHE HIDRATUES PER MAKINE

MARKA : BASEUS

MATERIALI : PC + ABS 

PESHA: 560g

FUQIA NE HYRJE : 5V / 0.5A

FUQIA NE DALJE : 2.5W

KAPACITETI : 60ML

NGJYRA : BLACK

VECORI: PERMASE E VOGEL, AROMATIZUES - NEUTRALIZUES ( NUK ESHTE PARFUM I FORTE )

NUK E MBULON AROMEN E KEQE POR E ELIMINON PLOTESISHT ATE,

AROMA ESHTE E SHENDETSHME DHE E SIGURTE PER TU PERDORUR NE PRANI TE FEMIJEVE DHE GRAVE SHTATZENA,

NUK PERMBAN ALKOOL, GJE QE E BEN TE SIGURTE PERDORIMIN EDHE NE RREZE TE FORTA TE DIELLIT PA SHKAKTUAR AROME TE KEQE APO FLAKE,

SHPËRNDAN AROMË DHE LAGËSHTUES 2-NË-1,

KA NJE DRITE ME NGJYRE GRADIENTE QE KROJON NJE ABJENT TE KENDSHEM GJATE UDHETIMIT NE MAKINE 

PERDORET NE MAKINE, NE ZYRE, NE SHTEPI 

Cmimi real Lek 6,500 Oferte Lek 4,900 Ulje 25%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%