Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus Aromatherapy 75ml

Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus Aromatherapy 75ml X
+
-
=

?
Porosit Tani

Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus Aromatherapy 75ml

Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus Aromatherapy 75ml
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus Aromatherapy 75ml
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus Aromatherapy 75ml
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus Aromatherapy 75ml
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus Aromatherapy 75ml
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus Aromatherapy 75ml
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus Aromatherapy 75ml
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus Aromatherapy 75ml
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus Aromatherapy 75ml
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus Aromatherapy 75ml
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus Aromatherapy 75ml
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus Aromatherapy 75ml
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus Aromatherapy 75ml
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus Aromatherapy 75ml
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus Aromatherapy 75ml
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus Aromatherapy 75ml
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus Aromatherapy 75ml
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus Aromatherapy 75ml
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus Aromatherapy 75ml
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus Aromatherapy 75ml

Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus Aromatherapy 75ml

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : PASTRUES AJRI DHE AROMATIZUES PER MAKINE

MARKA : BASEUS

MATERIALI : PC + ABS 

PESHA: 200g

FUQIA INPUTIT: 5V / 1.2A

FUQIA: 6W

KAPACITETI: 75ML

NGJYRA : GRI / SILVER


VECORI: SHPËRNDAN AROMË DHE LAGËSHTUES 2-NË-1: DIZAJN ME VËLLIM TË MADH, E MBUSHNI ME UJE DHE MUND TË SHTONI PARFUM OSE  VAJ ESENCIAL STERILIZIMI AROMATIK  DUKE MBAJTUR KËSHTU AJRIN TË LAGUR DUKE LEHTËSUAR PRESIONIN PAS ATOMIZIMIT TE KONDICIONERIT 

KA DY NIVELE PERDORIMI ,TE VAZHDUESHME OSE ME NDERPRERJE ME NJE BUTON NDERRIMI 

KA NJE DRITE ME NGJYRE GRADIENTE QE KROJON NJE ABJENT TE KENDSHEM GJATE UDHETIMIT NE MAKINE 

PERDORET NE MAKINE ,NE ZYRE ,NE SHTEPI 

PAKETIMI PERMBAN :

  • 1 x BASEUS NJE MAKINERI AROMATHERAPY DHE LAGESHTUES AJRI 
  • 1 x DC KABULL KARIKIMI 

COLOR
Cmimi real Lek 4,900 Oferte Lek 3,300 Ulje 33%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%