Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Pasqyre Ndihmese Makine Baseus

Pasqyre Ndihmese Makine Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Pasqyre Ndihmese Makine Baseus

Pasqyre Ndihmese Makine Baseus
Pasqyre Ndihmese Makine Baseus
Pasqyre Ndihmese Makine Baseus
Pasqyre Ndihmese Makine Baseus
Pasqyre Ndihmese Makine Baseus
Pasqyre Ndihmese Makine Baseus
Pasqyre Ndihmese Makine Baseus
Pasqyre Ndihmese Makine Baseus
Pasqyre Ndihmese Makine Baseus
Pasqyre Ndihmese Makine Baseus
Pasqyre Ndihmese Makine Baseus
Pasqyre Ndihmese Makine Baseus
Pasqyre Ndihmese Makine Baseus

Pasqyre Ndihmese Makine Baseus

PERSHRKIMI

EMRI: PASQYRE MAKINE NDIHMUESE

MARKA : BASEUS

MATERIALI : XHAM + PASQYER

PERMASAT : 49 x 13mm

PESHA : 80g

VECORI : MATERIAL CILESOR I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

ZGJERONI FUSHEPAMJEN E PASQYRAVE TUAJA ANESORE PER TE KONTROLLUAR ME MIRE RRUGEN,

PASQYRA MUND TE VENDOSET KUDO DHE LEVIZET 360 GRADE PER TE PARE QARTE DREJTIMIN E GOMAVE,

INSTALIM I LEHTE ME NGJITES QE NUK LE SHENJA,

Cmimi real Lek 1,900 Oferte Lek 1,200 Ulje 37%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%
Oferte
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
xiaomi
Oferte Lek 6,500 Cmimi real Lek 7,800 Ulje 17%