Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

PAJISJE E NDIHMES SE SHPEJTE KUNDER ZJARRIT BASEUS

PAJISJE E NDIHMES SE SHPEJTE KUNDER ZJARRIT BASEUS X
+
-
=

?
Porosit Tani

PAJISJE E NDIHMES SE SHPEJTE KUNDER ZJARRIT BASEUS

PAJISJE E NDIHMES SE SHPEJTE KUNDER ZJARRIT BASEUS
PAJISJE E NDIHMES SE SHPEJTE KUNDER ZJARRIT BASEUS
PAJISJE E NDIHMES SE SHPEJTE KUNDER ZJARRIT BASEUS
PAJISJE E NDIHMES SE SHPEJTE KUNDER ZJARRIT BASEUS
PAJISJE E NDIHMES SE SHPEJTE KUNDER ZJARRIT BASEUS
PAJISJE E NDIHMES SE SHPEJTE KUNDER ZJARRIT BASEUS
PAJISJE E NDIHMES SE SHPEJTE KUNDER ZJARRIT BASEUS
PAJISJE E NDIHMES SE SHPEJTE KUNDER ZJARRIT BASEUS
PAJISJE E NDIHMES SE SHPEJTE KUNDER ZJARRIT BASEUS
PAJISJE E NDIHMES SE SHPEJTE KUNDER ZJARRIT BASEUS
PAJISJE E NDIHMES SE SHPEJTE KUNDER ZJARRIT BASEUS

PAJISJE E NDIHMES SE SHPEJTE KUNDER ZJARRIT BASEUS


PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : PAJISJE E NDIHMES SE SHPEJTE

MARKA : BASEUS

DISTANCA E EFEKTSHMERISE : 3.2m

NGJYRA :  E KUQE 

VECORI :  MATERIAL CILESOR DHE DIZANJ UNIK, 

PORTABEL EDHE MERRET KUDO ME VETE, VJEN NE NGJYRE TE KUQE DHE E SIGURT NE PERDORIM,

EFIKASITETI I PAJISJES ARRIN DERI NE 3.2 METRA LARGESI PER FIKJEN E ZJARRIT,

SHERBEN SI PAJISJE PER SHTEPI, MAKINE, ZYRA ETJ,

ELEGANT EDHE NUK ZE HAPSIRE.

 

Cmimi real Lek 2,000 Oferte Lek 1,800 Ulje 10%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Makine Qethese VGR V-085
vgr
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%