Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Drite LED Me Bluetooth Dhe Me Arome

Drite LED Me Bluetooth Dhe Me Arome X
+
-
=

?
Porosit Tani

Drite LED Me Bluetooth Dhe Me Arome

Drite LED Me Bluetooth Dhe Me Arome
Drite LED Me Bluetooth Dhe Me Arome
Drite LED Me Bluetooth Dhe Me Arome
Drite LED Me Bluetooth Dhe Me Arome
Drite LED Me Bluetooth Dhe Me Arome
Drite LED Me Bluetooth Dhe Me Arome
Drite LED Me Bluetooth Dhe Me Arome
Drite LED Me Bluetooth Dhe Me Arome
Drite LED Me Bluetooth Dhe Me Arome
Drite LED Me Bluetooth Dhe Me Arome
Drite LED Me Bluetooth Dhe Me Arome
Drite LED Me Bluetooth Dhe Me Arome
Drite LED Me Bluetooth Dhe Me Arome
Drite LED Me Bluetooth Dhe Me Arome
Drite LED Me Bluetooth Dhe Me Arome
Drite LED Me Bluetooth Dhe Me Arome
Drite LED Me Bluetooth Dhe Me Arome

Drite LED Me Bluetooth Dhe Me Arome

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : DRITE LED ME BLUETOOTH DHE ME AROME

3 MODALITETE DRITASH : DRITE DIELLI, DRITE AMBIENTI DHE DRITE NATE

AROMANTIZUES : VAJ AROMANTIZUES QE E APLIKONI NE ICEBERG

MODERNE, MUND TA VENDOSNI KUDO QE JU DESHIRONI, PERSHTATET NE CDO VEND

ME BLUETOOTH PER TE MUNDESUAR TE DEGJONI MUZIKEN QE JU DESHIRONI

DRITA LED E BEN DHE ME TE BUKUR ICEBERG-UN

Cmimi real Lek 4,300 Oferte Lek 3,300 Ulje 23%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%