Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

MINI PAJISJE BASEUS 2 NE 1 ME PARIM SIGURIE PER RASTE EMERGJENCE

MINI PAJISJE BASEUS 2 NE 1 ME PARIM SIGURIE PER RASTE EMERGJENCE X
+
-
=

?
Porosit Tani

MINI PAJISJE BASEUS 2 NE 1 ME PARIM SIGURIE PER RASTE EMERGJENCE

MINI PAJISJE BASEUS 2 NE 1 ME PARIM SIGURIE PER RASTE EMERGJENCE
MINI PAJISJE BASEUS 2 NE 1 ME PARIM SIGURIE PER RASTE EMERGJENCE
MINI PAJISJE BASEUS 2 NE 1 ME PARIM SIGURIE PER RASTE EMERGJENCE
MINI PAJISJE BASEUS 2 NE 1 ME PARIM SIGURIE PER RASTE EMERGJENCE
MINI PAJISJE BASEUS 2 NE 1 ME PARIM SIGURIE PER RASTE EMERGJENCE
MINI PAJISJE BASEUS 2 NE 1 ME PARIM SIGURIE PER RASTE EMERGJENCE
MINI PAJISJE BASEUS 2 NE 1 ME PARIM SIGURIE PER RASTE EMERGJENCE
MINI PAJISJE BASEUS 2 NE 1 ME PARIM SIGURIE PER RASTE EMERGJENCE
MINI PAJISJE BASEUS 2 NE 1 ME PARIM SIGURIE PER RASTE EMERGJENCE
MINI PAJISJE BASEUS 2 NE 1 ME PARIM SIGURIE PER RASTE EMERGJENCE
MINI PAJISJE BASEUS 2 NE 1 ME PARIM SIGURIE PER RASTE EMERGJENCE
MINI PAJISJE BASEUS 2 NE 1 ME PARIM SIGURIE PER RASTE EMERGJENCE
MINI PAJISJE BASEUS 2 NE 1 ME PARIM SIGURIE PER RASTE EMERGJENCE
MINI PAJISJE BASEUS 2 NE 1 ME PARIM SIGURIE PER RASTE EMERGJENCE
MINI PAJISJE BASEUS 2 NE 1 ME PARIM SIGURIE PER RASTE EMERGJENCE
MINI PAJISJE BASEUS 2 NE 1 ME PARIM SIGURIE PER RASTE EMERGJENCE

MINI PAJISJE BASEUS 2 NE 1 ME PARIM SIGURIE PER RASTE EMERGJENCE

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MINI CEKIC DHE PRERESE RRIPI SIGURIMI

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI

VECORI : MATERIALI I CILESISE SE LARTE PREJ ALIAZHIT TE ALUMINIT,

E PAJISUR ME NJE ÇEKIÇ NE FUNDIN E SAJ PER TE THYER XHAMAT E MAKINES NE RASTE RREZIKU,

THYERJE E SHPEJTE DHE E SIGURTE PER JU,

E PAJISUR DHE ME NJE PRERESE METALIKE NE TRUPIN E SAJ PER TE PRERE RRIPIN E SIGURIMIT NE RASTE RREZIKU,

TEPER E MPREHTE PER PRERJE TE SHPEJTE, POR E SIGURT PER GISHTAT TUAJ,

MBAJTESESE SILIKONI PER TA VENDOSUR KUDO,

Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 1,300 Ulje 13%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%