Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mini Fshese Pastrimi Me Vakum Per Femije Edhe Te Rritur Qe Perdoret Kudo Baseus

Mini Fshese Pastrimi Me Vakum Per Femije Edhe Te Rritur Qe Perdoret Kudo Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mini Fshese Pastrimi Me Vakum Per Femije Edhe Te Rritur Qe Perdoret Kudo Baseus

Mini Fshese Pastrimi Me Vakum Per Femije Edhe Te Rritur Qe Perdoret Kudo Baseus
Mini Fshese Pastrimi Me Vakum Per Femije Edhe Te Rritur Qe Perdoret Kudo Baseus
Mini Fshese Pastrimi Me Vakum Per Femije Edhe Te Rritur Qe Perdoret Kudo Baseus
Mini Fshese Pastrimi Me Vakum Per Femije Edhe Te Rritur Qe Perdoret Kudo Baseus
Mini Fshese Pastrimi Me Vakum Per Femije Edhe Te Rritur Qe Perdoret Kudo Baseus
Mini Fshese Pastrimi Me Vakum Per Femije Edhe Te Rritur Qe Perdoret Kudo Baseus
Mini Fshese Pastrimi Me Vakum Per Femije Edhe Te Rritur Qe Perdoret Kudo Baseus
Mini Fshese Pastrimi Me Vakum Per Femije Edhe Te Rritur Qe Perdoret Kudo Baseus
Mini Fshese Pastrimi Me Vakum Per Femije Edhe Te Rritur Qe Perdoret Kudo Baseus
Mini Fshese Pastrimi Me Vakum Per Femije Edhe Te Rritur Qe Perdoret Kudo Baseus
Mini Fshese Pastrimi Me Vakum Per Femije Edhe Te Rritur Qe Perdoret Kudo Baseus
Mini Fshese Pastrimi Me Vakum Per Femije Edhe Te Rritur Qe Perdoret Kudo Baseus

Mini Fshese Pastrimi Me Vakum Per Femije Edhe Te Rritur Qe Perdoret Kudo Baseus

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : FSHESE PASTRIMI ME VAKUM 

MARKA : BASEUS

PERMASA : 110*60*60mm

FUQIA : 4W

PRESIONI PERTHITHES: 1000Pa

KAPACITETI I BATERISE : 900mAH

KORRENTI HYRES : 5V / 1A MAX

PORTA E KARIKIMIT : TYPE-C

KOHA : NE KARIKIM 2-2.5 ORE / NE PERDORIM ME SHUME SE 21 MINUTA

NGJYRA : E ZEZE

VECORI : FSHESE PASTRIMI ME BATERI QE MUND TE PATROJE ME SHUME SE 21 MINUTA PUNE PA NDERPREJE,

DIZENJIMI CILINDRIK MUNDESON PRESSION PERTHITHES DERI NE 1000Pa

PERMASE KOMPAKTE PER TA MBAJTUR ME VETE KUDO, POSACERISHT GJATE PUSHIMEVE

INDIKATORED LED TREGOJNE NIVELIN E MBETUR TE BATERISE

IDEALE PER PASTRIMIN E AJRIT NE MAKINE SI DHE PER GJERA TE VOGLA SI BISHTA CIGARESH, PLUHURA, FLOKE ETJ

SHUME PRAKTIKE SAQE MUND TE PERDORET ME NJE DORE

PERMASE E VOGEL QE ZE SHUME PAK VEND 

AKSESORE PASTRIMI QE JU MUNDESOJNE TE ARRINI NE CDO CEP TE MAKINES APO TE SHTEPISE PER TA PASTRUAR NGA PAPASTERTITE E VOGLA

FILTRA INOKSI QE LAHEN ME UJE DHE NUK OKSIDOHEN

Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 2,300 Ulje 23%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%
Oferte
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
xiaomi
Oferte Lek 6,500 Cmimi real Lek 7,800 Ulje 17%