Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mini Drite LED Profesionale RGB JMary

Mini Drite LED Profesionale RGB JMary X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mini Drite LED Profesionale RGB JMary

Mini Drite LED Profesionale RGB JMary
Mini Drite LED Profesionale RGB JMary
Mini Drite LED Profesionale RGB JMary
Mini Drite LED Profesionale RGB JMary
Mini Drite LED Profesionale RGB JMary
Mini Drite LED Profesionale RGB JMary
Mini Drite LED Profesionale RGB JMary
Mini Drite LED Profesionale RGB JMary
Mini Drite LED Profesionale RGB JMary
Mini Drite LED Profesionale RGB JMary
Mini Drite LED Profesionale RGB JMary
Mini Drite LED Profesionale RGB JMary

Mini Drite LED Profesionale RGB JMary

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : DRITE LED PROFESIONALE

FUQIA : 5W MAX

BATERIA : 3000mAh

PERMASAT E DRITES : 110.4 x 46.2 x 97.5mm

TEMPERATURA : 5000 - 6500K

NIVELIMI I NDRICIMIT : 0 - 100%

MODALITETET E DRITES : KA 8 MENYRA DRITE DUKE PERFSHIRE TE BARDHE, TE KUQE, PORTOKALLI, TE VERDHE, JESHILE, BLU DHE VJOLLCE

NDRIÇIMI : KA NJE NDRIÇIM MAKSIMAL PREJ 5000 LUX NE 20 CENTIMETRA

TEMPERATURA E NGJYRAVE : TEMPERATURA E NGJYRES SE DRITES SE BARDHE ESHTE 5000-6000K

BATERIA : KA NJE BATERI TE INTEGRUAR LITIUM-JON 3000 MAH

FUQIA : KA NJE FUQI DALESE PREJ 5W

KARAKTERISTIKA TE TJERA : AI GJITHASHTU KA NJE CRI (INDEKSIN E INTERPRETIMIT TE NGJYRAVE) ME TE MADH SE 95, QE DO TE THOTE SE DO TE RIPRODHOJE ME SAKTESI NGJYRAT E OBJEKTIT QE NDIZET. GJITHASHTU KA NJE KEND TE RREZES PREJ 120 GRADE.

Cmimi real Lek 5,900 Oferte Lek 4,500 Ulje 24%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%