Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mini Dritë LED Multifunksionale Me Ndriçim Të Gradueshëm Për Foto dhe Video Me Interpretim Të Lartë Të Ngjyrave

Mini Dritë LED Multifunksionale Me Ndriçim Të Gradueshëm Për Foto dhe Video Me Interpretim Të Lartë Të Ngjyrave X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mini Dritë LED Multifunksionale Me Ndriçim Të Gradueshëm Për Foto dhe Video Me Interpretim Të Lartë Të Ngjyrave

Mini Dritë LED Multifunksionale Me Ndriçim Të Gradueshëm Për Foto dhe Video Me Interpretim Të Lartë Të Ngjyrave
Mini Dritë LED Multifunksionale Me Ndriçim Të Gradueshëm Për Foto dhe Video Me Interpretim Të Lartë Të Ngjyrave
Mini Dritë LED Multifunksionale Me Ndriçim Të Gradueshëm Për Foto dhe Video Me Interpretim Të Lartë Të Ngjyrave
Mini Dritë LED Multifunksionale Me Ndriçim Të Gradueshëm Për Foto dhe Video Me Interpretim Të Lartë Të Ngjyrave
Mini Dritë LED Multifunksionale Me Ndriçim Të Gradueshëm Për Foto dhe Video Me Interpretim Të Lartë Të Ngjyrave
Mini Dritë LED Multifunksionale Me Ndriçim Të Gradueshëm Për Foto dhe Video Me Interpretim Të Lartë Të Ngjyrave
Mini Dritë LED Multifunksionale Me Ndriçim Të Gradueshëm Për Foto dhe Video Me Interpretim Të Lartë Të Ngjyrave
Mini Dritë LED Multifunksionale Me Ndriçim Të Gradueshëm Për Foto dhe Video Me Interpretim Të Lartë Të Ngjyrave
Mini Dritë LED Multifunksionale Me Ndriçim Të Gradueshëm Për Foto dhe Video Me Interpretim Të Lartë Të Ngjyrave
Mini Dritë LED Multifunksionale Me Ndriçim Të Gradueshëm Për Foto dhe Video Me Interpretim Të Lartë Të Ngjyrave
Mini Dritë LED Multifunksionale Me Ndriçim Të Gradueshëm Për Foto dhe Video Me Interpretim Të Lartë Të Ngjyrave
Mini Dritë LED Multifunksionale Me Ndriçim Të Gradueshëm Për Foto dhe Video Me Interpretim Të Lartë Të Ngjyrave
Mini Dritë LED Multifunksionale Me Ndriçim Të Gradueshëm Për Foto dhe Video Me Interpretim Të Lartë Të Ngjyrave
Mini Dritë LED Multifunksionale Me Ndriçim Të Gradueshëm Për Foto dhe Video Me Interpretim Të Lartë Të Ngjyrave

Mini Dritë LED Multifunksionale Me Ndriçim Të Gradueshëm Për Foto dhe Video Me Interpretim Të Lartë Të Ngjyrave

Emri: Dritë LED

Materiali: ABS + PC

Fuqia: 6W

Bateria: 2 Bateri AA (Nuk përfshihen në paketim)

Përmasa: 80 x 65 x 25 mm

Modaliteti i dritës:  e ftohtë

Ngjyra e temperaturës: 6000K

CRI: >95

Kapëse e Përshtatshme për: Kamera / Gimbal / Telefon / GoPro etj.

Pesha: 68.2g

Veçori: 

• Me CRI mbi 95 për interpretim të lartë të ngjyrave për rezultate profesionale.

• Punon me bateri të zakonshme AA që mundëson lehtësisht ndriçim të vazhdueshëm pa pritur për karikimin e dritës. Thjeshtë ndërroni bateritë dhe vazhdoni punën.

• E dizajnuar të përdoret gjerësisht për fotografim produktesh, selfie, grim, TikTok, transmetim të drejtpërdrejtë, etj.

• Përmasë e vogël dhe praktike, lehtë për tu transportuar kudo në xhep ose çantë.

• Gjeometri moderne për ndriçim perfekt dhe të njëtrajtshëm.

• 48 mini drita LED sigurojnë që gjithmonë të mund të merrni ndriçimin e duhur.

• Kapet te kamera / gimbali / GoPro / Tripod për të regjistruar në çdo moment.

• Çelës rrotullues për gradimin e ndriçimit sipas nevojës.

• Funksionojnë mrekullueshëm nëse kombinohen 2, 3 apo 4 nga këto drita falë vendit të posaçëm për bashkimin e tyre.

Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 1,600 Ulje 47%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%