Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mini Çantë Mbajtëse Multifunksionale Specifike Kundër Goditjes

Mini Çantë Mbajtëse Multifunksionale Specifike Kundër Goditjes X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mini Çantë Mbajtëse Multifunksionale Specifike Kundër Goditjes

Mini Çantë Mbajtëse Multifunksionale Specifike Kundër Goditjes
Mini Çantë Mbajtëse Multifunksionale Specifike Kundër Goditjes
Mini Çantë Mbajtëse Multifunksionale Specifike Kundër Goditjes
Mini Çantë Mbajtëse Multifunksionale Specifike Kundër Goditjes
Mini Çantë Mbajtëse Multifunksionale Specifike Kundër Goditjes
Mini Çantë Mbajtëse Multifunksionale Specifike Kundër Goditjes
Mini Çantë Mbajtëse Multifunksionale Specifike Kundër Goditjes
Mini Çantë Mbajtëse Multifunksionale Specifike Kundër Goditjes

Mini Çantë Mbajtëse Multifunksionale Specifike Kundër Goditjes

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : CANTE MBAJTESE MULTIFUNKSIONALE

MARKA : BASEUS 

MATERIALI : PC

NGJYRA : E ZEZE TRANSPARENTE  /  TRANSPARENTE

VECORI : ABSORBON GODITJET DHE ESHTE RESIZTENTE NDAJ RENIES

AKSESOR THELBESOR I RUAJTJES DIXHITALE ME MBROJTJE SUPERIORE TE JASHTME. I PAPERSHKUESHEM NGA UJI, I PAPERSHKUESHEM NGA PLUHURI DHE I PAPERSHKUESHEM NGA LAGESHTIA. BRENDESIA DELIKATE ME SFUNGJER REZISTENT NDAJ GODITJEVE. DIZAJN KOMPAKT POR I GJERE. IDEALE PER UDHETIME OSE ORGANIZIM TE SENDEVE TE VOGLA.

DIZENJUAR SPECIFIKISHT PER TE REDUKTUAR DEMTIMET GJATE GODITJEVE PER MBROJTJE ME TE MIRE TE PAJISJES SUAJ

SHERBEN SI MBAJTESE MULTI-FUNKSIONALE, MUND TE MBANI HARDDISK, TELEFON, KUFJE, KABELL USB KARTA KREDITI ETJ.

PAMJE MODERNE BASHKEKOHORE TRANSPARENTE, ME SHUME SESA TERHEQESE

MUNDESIA PER TA MBAJTUR NE DORE OSE NE SHPINE E BEN KETE PRODUKT EDHE ME PRAKTIK NE PERDORIM

KONSIDEROJENI SI NJE MINI VALIXHE LUKSOZE E SIGURTE PER MJETET QE DOMOSDOSHMERISHT JU DUHET T'I KENI ME VETE GJITHMONE

Cmimi real Lek 2,200 Oferte Lek 1,000 Ulje 55%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%