Mini Boks Premium Me Bluetooth Remax

Mini Boks Premium Me Bluetooth Remax
Mini Boks Premium Me Bluetooth Remax
Mini Boks Premium Me Bluetooth Remax
Mini Boks Premium Me Bluetooth Remax

Mini Boks Premium Me Bluetooth Remax

Cmimi real Lek 4,900 Oferte Lek 4,000 Ulje 18%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : REMAX

MATERIALI : METAL + ABS

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

KAPACITETI I BATERISE : 1200mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2.5 ORE / NE PERDORIM RRETH 6 ORE / STANDBY RRETH 1800 ORE

PERMASA : 55 x 49 x 30cm

LIDHJE : ME BLUETOOTH DHE AUX

NGJYRA :  E ZEZE / E BARDHE

VECORI :  PERMASA TE VOGLA DHE ELEGANTE, POR BOKS I FUQISHEM,

SUPORTON SHUMICEN E PAJISJEVE ME BLUETOOTH,

TINGULL I QARTE NGA BOKSI I FUQISHEM,

SUPORTON BLUETOOTH 5.0, KARTE MICROSD DHE FISHE AUX,

PAMJE FANTASTIKE MINIMALISTIKE PER CDO AMBIENT,

SUPORTON FUNKSIONIN NFC

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth WIWU
wiwu
Oferte Lek 7,900 Cmimi real Lek 9,900 Ulje 20%
Oferte
Kufje Headphones Xo Me Bluetooth V5.0 Dhe Drita Led
xo
Oferte Lek 3,000 Cmimi real Lek 3,900 Ulje 23%
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Kufje Teke Me Bluetooth XO
xo
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Boks Me Bluetooth Me Volum Te Larte Dhe Drita Led Proda
proda
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Remax
remax
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 13%