Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Godox Me Type-C & Lightning

Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Godox Me Type-C & Lightning X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Godox Me Type-C & Lightning

Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Godox Me Type-C & Lightning
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Godox Me Type-C & Lightning
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Godox Me Type-C & Lightning
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Godox Me Type-C & Lightning
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Godox Me Type-C & Lightning
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Godox Me Type-C & Lightning
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Godox Me Type-C & Lightning
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Godox Me Type-C & Lightning
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Godox Me Type-C & Lightning
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Godox Me Type-C & Lightning
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Godox Me Type-C & Lightning
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Godox Me Type-C & Lightning
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Godox Me Type-C & Lightning
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Godox Me Type-C & Lightning
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Godox Me Type-C & Lightning
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Godox Me Type-C & Lightning
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Godox Me Type-C & Lightning
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Godox Me Type-C & Lightning
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Godox Me Type-C & Lightning

Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Godox Me Type-C & Lightning

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MIKROFON WIRELESS

MARKA : GODOX

VERSIONI I WIRELESS : 2.4GHz

FREKUENCA : 50Hz - 16000kHz

DISTANCA MAKSIMALE : 100m

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / NE PERDORIM RRETH 8 ORE

MATERIALI : ABS + ALIAZH ALUMINI

PERMASA : TX 53 x 21 x 17mm / RX 61 x 21 x 15mm / MBAJTESJA 163 x 65 x 32mm

PESHA : TX 12g / RX 14g / MBAJTESJA 180g

KOMPAKT DHE I LEVIZSHEM : SISTEMI ESHTE I VOGEL DHE I LEHTE, DUKE E BERE TE LEHTE TRANSPORTIMIN

JETEGJATESIA E GJATE E BATERISE : TRANSMETUESIT DHE MARRESI MUND TE SIGUROJNE DERI NE 6 ORE JETEGJATESI TE BATERISE ME NJE KARIKIM TE VETEM

TRANSMETIMI ME VALE 2,4 GHZ : SISTEMI PERDOR TRANSMETIM ME VALE 2,4 GHZ PER NJE LIDHJE TE BESUESHME ME NJE RREZE DERI NE 328 KEMBE (100 METRA)

MIKROFONI LAVALIER GJITHEDREJTUES : SISTEMI PERFSHIN DY MIKROFONA LAVALIER QE MUND TE MARRIN ZERIN NGA TE GJITHA DREJTIMET

REDUKTIMI I ZHURMES : MIKROFONET KANE REDUKTIM TE INTEGRUAR TE ZHURMES PER TE NDIHMUAR NE PERMIRESIMIN E CILESISE SE REGJISTRIMEVE TUAJA AUDIO

E PERPUTHSHME ME PAJISJE TE NDRYSHME : SISTEMI PERFSHIN PERSHTATES QE E LEJOJNE ATE TE PERDORET ME NJE SERE KAMERASH DHE PAJISJESH CELULARE, DUKE PERFSHIRE TELEFONAT INTELIGJENTE, TABLETET, KAMERAT DSLR DHE KAMERAT PA PASQYRE

SISTEMI ME DY PERSONA : KY KOMPLET SPECIFIK, KIT2, PERFSHIN DY TRANSMETUES DHE NJE MARRES, DUKE LEJUAR REGJISTRIMIN E DY PERSONAVE NE TE NJEJTEN KOHE

Size
Cmimi real Lek 21,500 Oferte Lek 12,900 Ulje 40%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp