Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mikrofon Profesional me Kokë Kapacitive me Drejtim Hypercardioid dhe Amplifikues të Integruar për Regjistrim Profesional të Zërit

Mikrofon Profesional me Kokë Kapacitive me Drejtim Hypercardioid dhe Amplifikues të Integruar për Regjistrim Profesional të Zërit X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mikrofon Profesional me Kokë Kapacitive me Drejtim Hypercardioid dhe Amplifikues të Integruar për Regjistrim Profesional të Zërit

Mikrofon Profesional me Kokë Kapacitive me Drejtim Hypercardioid dhe Amplifikues të Integruar për Regjistrim Profesional të Zërit
Mikrofon Profesional me Kokë Kapacitive me Drejtim Hypercardioid dhe Amplifikues të Integruar për Regjistrim Profesional të Zërit
Mikrofon Profesional me Kokë Kapacitive me Drejtim Hypercardioid dhe Amplifikues të Integruar për Regjistrim Profesional të Zërit
Mikrofon Profesional me Kokë Kapacitive me Drejtim Hypercardioid dhe Amplifikues të Integruar për Regjistrim Profesional të Zërit
Mikrofon Profesional me Kokë Kapacitive me Drejtim Hypercardioid dhe Amplifikues të Integruar për Regjistrim Profesional të Zërit
Mikrofon Profesional me Kokë Kapacitive me Drejtim Hypercardioid dhe Amplifikues të Integruar për Regjistrim Profesional të Zërit
Mikrofon Profesional me Kokë Kapacitive me Drejtim Hypercardioid dhe Amplifikues të Integruar për Regjistrim Profesional të Zërit
Mikrofon Profesional me Kokë Kapacitive me Drejtim Hypercardioid dhe Amplifikues të Integruar për Regjistrim Profesional të Zërit
Mikrofon Profesional me Kokë Kapacitive me Drejtim Hypercardioid dhe Amplifikues të Integruar për Regjistrim Profesional të Zërit
Mikrofon Profesional me Kokë Kapacitive me Drejtim Hypercardioid dhe Amplifikues të Integruar për Regjistrim Profesional të Zërit
Mikrofon Profesional me Kokë Kapacitive me Drejtim Hypercardioid dhe Amplifikues të Integruar për Regjistrim Profesional të Zërit
Mikrofon Profesional me Kokë Kapacitive me Drejtim Hypercardioid dhe Amplifikues të Integruar për Regjistrim Profesional të Zërit
Mikrofon Profesional me Kokë Kapacitive me Drejtim Hypercardioid dhe Amplifikues të Integruar për Regjistrim Profesional të Zërit
Mikrofon Profesional me Kokë Kapacitive me Drejtim Hypercardioid dhe Amplifikues të Integruar për Regjistrim Profesional të Zërit
Mikrofon Profesional me Kokë Kapacitive me Drejtim Hypercardioid dhe Amplifikues të Integruar për Regjistrim Profesional të Zërit
Mikrofon Profesional me Kokë Kapacitive me Drejtim Hypercardioid dhe Amplifikues të Integruar për Regjistrim Profesional të Zërit

Mikrofon Profesional me Kokë Kapacitive me Drejtim Hypercardioid dhe Amplifikues të Integruar për Regjistrim Profesional të Zërit

Emri: Mikrofon

Marka: Jmary

Material: ABS + PC + Metal

Ndjeshmëria: 45db +- 3db

Ngjyra: E zezë

Përshtatet: Për Kompjuter / Laptop

Veçori:

 • Regjistroni live në mënyrë profesionale për platforma të ndryshme sociale si tiktok, youtube, facebook, instagram, twich, discord etj.

 • Regjistrim profesional të zërit për lojra, konferenca, podcast, etj.

 • Përdorim super i lehtë dhe intuitiv me butona kontrolli të integruar.

 • Drit LED tregon statusin e punës së mikrofonit që e kuptoni në kohë reale.

 • Pamje moderne dhe përmasa ideale që përshaten krejtësisht me ambientin tuaj të punës.

 • Rrotullim deri në 330° për pozicionim perfekt në tavolinë sipas nevojave tuaja.

 • Anullim aktiv zhurmash për regjistrim të pastër pa interferencë.

 • Funksion jehone (echo) të integruar.

 • Me fole AUX për të lidhur kufje gjatë regjistrimeve për të dëgjuar veten direkt nga mikrofoni.

 

 

Cmimi real Lek 3,900 Oferte Lek 2,900 Ulje 26%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%