Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mikrofon Profesional Cardioid Me Reduktin Inteligjent të Zhurmave Për Regjistrim të Pastër të Zërit në Telefon/Tablet/ Laptop/Kompjuter

Mikrofon Profesional Cardioid Me Reduktin Inteligjent të Zhurmave Për Regjistrim të Pastër të Zërit në Telefon/Tablet/ Laptop/Kompjuter X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mikrofon Profesional Cardioid Me Reduktin Inteligjent të Zhurmave Për Regjistrim të Pastër të Zërit në Telefon/Tablet/ Laptop/Kompjuter

Mikrofon Profesional Cardioid Me Reduktin Inteligjent të Zhurmave Për Regjistrim të Pastër të Zërit në Telefon/Tablet/ Laptop/Kompjuter
Mikrofon Profesional Cardioid Me Reduktin Inteligjent të Zhurmave Për Regjistrim të Pastër të Zërit në Telefon/Tablet/ Laptop/Kompjuter
Mikrofon Profesional Cardioid Me Reduktin Inteligjent të Zhurmave Për Regjistrim të Pastër të Zërit në Telefon/Tablet/ Laptop/Kompjuter
Mikrofon Profesional Cardioid Me Reduktin Inteligjent të Zhurmave Për Regjistrim të Pastër të Zërit në Telefon/Tablet/ Laptop/Kompjuter
Mikrofon Profesional Cardioid Me Reduktin Inteligjent të Zhurmave Për Regjistrim të Pastër të Zërit në Telefon/Tablet/ Laptop/Kompjuter
Mikrofon Profesional Cardioid Me Reduktin Inteligjent të Zhurmave Për Regjistrim të Pastër të Zërit në Telefon/Tablet/ Laptop/Kompjuter
Mikrofon Profesional Cardioid Me Reduktin Inteligjent të Zhurmave Për Regjistrim të Pastër të Zërit në Telefon/Tablet/ Laptop/Kompjuter
Mikrofon Profesional Cardioid Me Reduktin Inteligjent të Zhurmave Për Regjistrim të Pastër të Zërit në Telefon/Tablet/ Laptop/Kompjuter
Mikrofon Profesional Cardioid Me Reduktin Inteligjent të Zhurmave Për Regjistrim të Pastër të Zërit në Telefon/Tablet/ Laptop/Kompjuter
Mikrofon Profesional Cardioid Me Reduktin Inteligjent të Zhurmave Për Regjistrim të Pastër të Zërit në Telefon/Tablet/ Laptop/Kompjuter
Mikrofon Profesional Cardioid Me Reduktin Inteligjent të Zhurmave Për Regjistrim të Pastër të Zërit në Telefon/Tablet/ Laptop/Kompjuter
Mikrofon Profesional Cardioid Me Reduktin Inteligjent të Zhurmave Për Regjistrim të Pastër të Zërit në Telefon/Tablet/ Laptop/Kompjuter
Mikrofon Profesional Cardioid Me Reduktin Inteligjent të Zhurmave Për Regjistrim të Pastër të Zërit në Telefon/Tablet/ Laptop/Kompjuter
Mikrofon Profesional Cardioid Me Reduktin Inteligjent të Zhurmave Për Regjistrim të Pastër të Zërit në Telefon/Tablet/ Laptop/Kompjuter
Mikrofon Profesional Cardioid Me Reduktin Inteligjent të Zhurmave Për Regjistrim të Pastër të Zërit në Telefon/Tablet/ Laptop/Kompjuter
Mikrofon Profesional Cardioid Me Reduktin Inteligjent të Zhurmave Për Regjistrim të Pastër të Zërit në Telefon/Tablet/ Laptop/Kompjuter
Mikrofon Profesional Cardioid Me Reduktin Inteligjent të Zhurmave Për Regjistrim të Pastër të Zërit në Telefon/Tablet/ Laptop/Kompjuter

Mikrofon Profesional Cardioid Me Reduktin Inteligjent të Zhurmave Për Regjistrim të Pastër të Zërit në Telefon/Tablet/ Laptop/Kompjuter

Emri: Mikrofon

Marka: Jmary

Material: ABS + PC + Metal

Ndjeshmëria: 43db +- 1db

Voltazhi i punës: 1.0V-10V

Ngjyra: E zezë

Përshtatet: Për Kompjuter / Laptop / Tablet / Telefon

Veçori:

 • Regjistroni live në mënyrë profesionale për platforma të ndryshme sociale si tiktok, youtube, facebook, instagram, twich, discord etj.

 • Regjistrim profesional të zërit për lojra, konferenca, podcast, etj.

 • Përdorim super i lehtë dhe intuitiv me butona kontrolli të integruar.

 • Drit LED tregon statusin e punës së mikrofonit që e kuptoni në kohë reale.

 • Pamje moderne dhe përmasa ideale që përshaten krejtësisht me ambientin tuaj të punës.

 • Rrotullim deri në 360° për pozicionim perfekt në tavolinë sipas nevojave tuaja.

 • Anullim aktiv zhurmash për regjistrim të pastër pa interferencë.

 • Funksion jehone (echo) të integruar.

 • Me fole AUX për të lidhur kufje gjatë regjistrimeve për të dëgjuar veten direkt nga mikrofoni.

 

 

Cmimi real Lek 5,400 Oferte Lek 4,200 Ulje 22%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Cover iPad dhe Tablet
Oferte
Cover Flip Wiwu Per Ipad 10.2" / 10.9'' / 11 Pro 2020
wiwu
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 25%