Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mikrofon DJI MIC 1

Mikrofon DJI MIC 1 X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mikrofon DJI MIC 1

Mikrofon DJI MIC 1
Mikrofon DJI MIC 1
Mikrofon DJI MIC 1
Mikrofon DJI MIC 1
Mikrofon DJI MIC 1
Mikrofon DJI MIC 1
Mikrofon DJI MIC 1

Mikrofon DJI MIC 1

EMRI : DJI MIC 1

MODELI : ASR01

MODALITETI I VALES : ISM 2,4 GHz

FUQIA EKUIVALENTE E RREZATUAR IZOTROPIKE : 22mW@1kHz, 32Ω (MARRES)

FREKUENCA E FUNKSIONIMIT : 2400-2483.5 MHz

LLOJI I BATERISE : LITIUM-JON

KAPACITETI I BATERISE : DERI NE 14 ORE KOHE REGJISTRIMI

TEMPERATURA E KARIKIMIT : 0° DERI NE 45° C (32° DERI NE 113° F)

TEMPERATURA E FUNKSIONIMIT : -10° DERI NE 50° C (14° DERI NE 122° F)

DISTANCA MAKSIMALE E TRANSMETIMIT : 250 METRA (FCC) / 160 METRA (CE) (NE MJEDISE PA PENGESA)

MINI MIKROFON ME NJE RREZE TRANSMETIMI MAKSIMALE PREJ 250 METRASH NE MJEDISE TE HAPURA DHE PA PENGESA.

IDEALE PER SKENARE SI TRANSMETIMI I DREJTPERDREJTE, VLOGIMI DHE REGJISTRIMI NE NATYRE.

ME MADHESINE E TIJ TE VOGEL, FAKTORIN E PERSHTATSHEM TE FORMES DHE PESHEN ULTRA TE LEHTE PREJ VETEM 30g, DJI MIC ESHTE MIKROFONI IDEAL ME VALE PER KRIJUESIT E PERMBAJTJEVE NE LEVIZJE.

ME KABLLOT DHE AKSESORET E VET, DJI MIC PUNON ME TELEFONAT INTELIGJENTE, KAMERAT, PC-TE, OSMO ACTION 3 DHE OSMO MOBILE 6 PER TE OFRUAR AUDIO TE SHKELQYER PER VLOG, TRANSMETIME TE DREJTPERDREJTA DHE ME SHUME.

Cmimi real Lek 40,000 Oferte Lek 34,900 Ulje 13%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Produkte të reja
Oferte
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Jmary Me Type-C & Lightning
jmary
Oferte Lek 4,300 Cmimi real Lek 6,000 Ulje 28%
Oferte
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Jmary Me Type-C & Lightning
jmary
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,200 Ulje 21%
Oferte
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
shinecon
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 37%
Oferte
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
shinecon
Oferte Lek 4,600 Cmimi real Lek 6,000 Ulje 23%
Oferte
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
shinecon
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 60%
Oferte
Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video
tjeter
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 5,300 Ulje 26%