MEMBRANE MBROJTESE PER TASTIEREN E LAPTOPIT TUAJ MACBOOK 13 INC WIWU KUNDER UJIT DHE PLUHURIT

MEMBRANE MBROJTESE PER TASTIEREN E LAPTOPIT TUAJ MACBOOK 13 INC WIWU KUNDER UJIT DHE PLUHURIT
MEMBRANE MBROJTESE PER TASTIEREN E LAPTOPIT TUAJ MACBOOK 13 INC WIWU KUNDER UJIT DHE PLUHURIT
MEMBRANE MBROJTESE PER TASTIEREN E LAPTOPIT TUAJ MACBOOK 13 INC WIWU KUNDER UJIT DHE PLUHURIT
MEMBRANE MBROJTESE PER TASTIEREN E LAPTOPIT TUAJ MACBOOK 13 INC WIWU KUNDER UJIT DHE PLUHURIT
MEMBRANE MBROJTESE PER TASTIEREN E LAPTOPIT TUAJ MACBOOK 13 INC WIWU KUNDER UJIT DHE PLUHURIT
MEMBRANE MBROJTESE PER TASTIEREN E LAPTOPIT TUAJ MACBOOK 13 INC WIWU KUNDER UJIT DHE PLUHURIT
MEMBRANE MBROJTESE PER TASTIEREN E LAPTOPIT TUAJ MACBOOK 13 INC WIWU KUNDER UJIT DHE PLUHURIT
MEMBRANE MBROJTESE PER TASTIEREN E LAPTOPIT TUAJ MACBOOK 13 INC WIWU KUNDER UJIT DHE PLUHURIT
MEMBRANE MBROJTESE PER TASTIEREN E LAPTOPIT TUAJ MACBOOK 13 INC WIWU KUNDER UJIT DHE PLUHURIT
MEMBRANE MBROJTESE PER TASTIEREN E LAPTOPIT TUAJ MACBOOK 13 INC WIWU KUNDER UJIT DHE PLUHURIT
MEMBRANE MBROJTESE PER TASTIEREN E LAPTOPIT TUAJ MACBOOK 13 INC WIWU KUNDER UJIT DHE PLUHURIT

MEMBRANE MBROJTESE PER TASTIEREN E LAPTOPIT TUAJ MACBOOK 13 INC WIWU KUNDER UJIT DHE PLUHURIT

Size
Cmimi real Lek 1,400 Oferte Lek 900 Ulje 36%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBROJTESE TPU PER TASTIEREN

MARKA : WIWU

MATERIALI : TPU

NGJYRA : TRANSPARENT 

PERDORIMI : MBRON LAPTOPIN TUAJ NGA PAPASTERTITE DHE UJI

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TASTIERES TUAJ,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE,  NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TASTIERES,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE,

 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Cover Telefoni
Oferte
COVER SILIKONI PER iPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX
apple
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%
Oferte
Cover Silikoni Apple Silicone Case Per Telefonat Iphone
apple
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%