Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mega Adaptor Me 9 Porta + Lexues SSD-je Deri Ne 2TB Me Ultra Shpejtesi Leximi Prej 10Gbps

Mega Adaptor Me 9 Porta + Lexues SSD-je Deri Ne 2TB Me Ultra Shpejtesi Leximi Prej 10Gbps X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mega Adaptor Me 9 Porta + Lexues SSD-je Deri Ne 2TB Me Ultra Shpejtesi Leximi Prej 10Gbps

Mega Adaptor Me 9 Porta + Lexues SSD-je Deri Ne 2TB Me Ultra Shpejtesi Leximi Prej 10Gbps
Mega Adaptor Me 9 Porta + Lexues SSD-je Deri Ne 2TB Me Ultra Shpejtesi Leximi Prej 10Gbps
Mega Adaptor Me 9 Porta + Lexues SSD-je Deri Ne 2TB Me Ultra Shpejtesi Leximi Prej 10Gbps
Mega Adaptor Me 9 Porta + Lexues SSD-je Deri Ne 2TB Me Ultra Shpejtesi Leximi Prej 10Gbps
Mega Adaptor Me 9 Porta + Lexues SSD-je Deri Ne 2TB Me Ultra Shpejtesi Leximi Prej 10Gbps
Mega Adaptor Me 9 Porta + Lexues SSD-je Deri Ne 2TB Me Ultra Shpejtesi Leximi Prej 10Gbps
Mega Adaptor Me 9 Porta + Lexues SSD-je Deri Ne 2TB Me Ultra Shpejtesi Leximi Prej 10Gbps
Mega Adaptor Me 9 Porta + Lexues SSD-je Deri Ne 2TB Me Ultra Shpejtesi Leximi Prej 10Gbps
Mega Adaptor Me 9 Porta + Lexues SSD-je Deri Ne 2TB Me Ultra Shpejtesi Leximi Prej 10Gbps
Mega Adaptor Me 9 Porta + Lexues SSD-je Deri Ne 2TB Me Ultra Shpejtesi Leximi Prej 10Gbps
Mega Adaptor Me 9 Porta + Lexues SSD-je Deri Ne 2TB Me Ultra Shpejtesi Leximi Prej 10Gbps
Mega Adaptor Me 9 Porta + Lexues SSD-je Deri Ne 2TB Me Ultra Shpejtesi Leximi Prej 10Gbps
Mega Adaptor Me 9 Porta + Lexues SSD-je Deri Ne 2TB Me Ultra Shpejtesi Leximi Prej 10Gbps

Mega Adaptor Me 9 Porta + Lexues SSD-je Deri Ne 2TB Me Ultra Shpejtesi Leximi Prej 10Gbps

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR HUB 9 NE 1 + LEXUES SSD-JE

MARKA : ORICO

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + ABS 

PORTE DALJE : RJ45, 3 * USB 3.1, HDMI, TYPE-C,  SD & TF CARD,  AUX

PERMASA : 138.5 x 72 x 17mm 

VECORITE: LIDHET ME TABLET, KOMPJUTER, TELEFON

SUPER KOMBINIM MODERN SI ADAPTOR DHE LEXUES SSD-JE

ADAPTORI VJEN 9 NE 1 ME PORTA TE NDRYSHME PER CDO FUNKSION QE JU DESHIRONI.

SHPEJTESI E LARTE TRANSMETIMI DERI NE 10GBPS, SUPORTON TRANSFERIM TE DHENASH DHE KARIKIM TE PAJISJES NJEKOHESISHT,

DIZANJI SHUME I BUKUR, I VOGEL, PORTABEL, VENDOSE NE PUNE DHE FUNKSIONON SHPEJT,

ADAPTORI PERFEKT PER CDO NEVOJE TUAJEN DUKE PLOTESUAR TE GJITHA KERKESAT VJEN PER JU

PERMASA KOMPAKTE E BEN TE LEHTE PER TA MBAJTUR GJITHMONE ME VETE

Cmimi real Lek 26,000 Oferte Lek 21,000 Ulje 19%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor HUB
Oferte
Adaptor Type-C Ne RJ45 LAN Hoco
hoco
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 41%
Oferte
Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 8 në 1
hoco
Oferte Lek 3,600 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 20%
Oferte
Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA
hoco
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 27%