Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtëse Telefoni me Rrotullim 360° Për Kamera ose Tripod

Mbajtëse Telefoni me Rrotullim 360° Për Kamera ose Tripod X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtëse Telefoni me Rrotullim 360° Për Kamera ose Tripod

Mbajtëse Telefoni me Rrotullim 360° Për Kamera ose Tripod
Mbajtëse Telefoni me Rrotullim 360° Për Kamera ose Tripod
Mbajtëse Telefoni me Rrotullim 360° Për Kamera ose Tripod
Mbajtëse Telefoni me Rrotullim 360° Për Kamera ose Tripod
Mbajtëse Telefoni me Rrotullim 360° Për Kamera ose Tripod
Mbajtëse Telefoni me Rrotullim 360° Për Kamera ose Tripod
Mbajtëse Telefoni me Rrotullim 360° Për Kamera ose Tripod
Mbajtëse Telefoni me Rrotullim 360° Për Kamera ose Tripod
Mbajtëse Telefoni me Rrotullim 360° Për Kamera ose Tripod
Mbajtëse Telefoni me Rrotullim 360° Për Kamera ose Tripod
Mbajtëse Telefoni me Rrotullim 360° Për Kamera ose Tripod
Mbajtëse Telefoni me Rrotullim 360° Për Kamera ose Tripod
Mbajtëse Telefoni me Rrotullim 360° Për Kamera ose Tripod
Mbajtëse Telefoni me Rrotullim 360° Për Kamera ose Tripod
Mbajtëse Telefoni me Rrotullim 360° Për Kamera ose Tripod

Mbajtëse Telefoni me Rrotullim 360° Për Kamera ose Tripod

Emri: Mbajtëse Telefoni

Marka : Jmary

Materiali: ABS

Gjerësia e kapëses : 55-90mm

Përmasa: 112 * 36 *27mm

Pesha: 70g

Cmimi real Lek 2,000 Oferte Lek 700 Ulje 65%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%