Mbajtese Telefoni E Lakueshme Baseus

Mbajtese Telefoni E Lakueshme Baseus
Mbajtese Telefoni E Lakueshme Baseus
Mbajtese Telefoni E Lakueshme Baseus
Mbajtese Telefoni E Lakueshme Baseus
Mbajtese Telefoni E Lakueshme Baseus
Mbajtese Telefoni E Lakueshme Baseus
Mbajtese Telefoni E Lakueshme Baseus
Mbajtese Telefoni E Lakueshme Baseus
Mbajtese Telefoni E Lakueshme Baseus
Mbajtese Telefoni E Lakueshme Baseus
Mbajtese Telefoni E Lakueshme Baseus

Mbajtese Telefoni E Lakueshme Baseus

Cmimi real Lek 2,800 Oferte Lek 1,800 Ulje 36%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE TELEFONI E LAKUESHME

MARKA : BASEUS

MATERIALI :  ABS + PC

PERSHTATJA : PER PAISJET 5.4 - 6.7 INC

NGJYRA : E ZEZE

VECORI : DIZENJIM INOVATIV I MBAJTESES SE TELEFONIT

MUND TA VENDOSNI MBI NJE SIPERFAQE TE SHESHTE OSE TA VARNI LEHTESISHT TEK QAFA JUAJ PER SHIKIM TE LEHTE TE TELEFONIT

LIRONI DUART DHE SHIJONI ME SHUME INTERAKTIVITETIN ME PAISJEN TUAJ

NJE MENYRE EFIKASE PER TE PERFITUAR SA ME SHUME NGA PERDORIMI I TELEFONIT NE CDO VEND DHE CDO KOHE

FLEKSIBEL DHE ME KEND TE RREGULLUESHEM E RROTULLIM 360°

MBAJTESE E CILESISE SE LARTE PER QAFEN, E REHATSHME, FLEKSIBEL DHE E BUTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore per Makine
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Me Panel Diellor Baseus
baseus
Oferte Lek 5,500 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 15%
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Mbajtese Celulari XO Me Karikim Wireless Fast Charge 15W
xo
Oferte Lek 2,300 Cmimi real Lek 3,200 Ulje 28%