Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Tavoline Universale UGreen Per Laptop

Mbajtese Tavoline Universale UGreen Per Laptop X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Tavoline Universale UGreen Per Laptop

Mbajtese Tavoline Universale UGreen Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale UGreen Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale UGreen Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale UGreen Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale UGreen Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale UGreen Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale UGreen Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale UGreen Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale UGreen Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale UGreen Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale UGreen Per Laptop

Mbajtese Tavoline Universale UGreen Per Laptop

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE LAPTOPI UNIVERSALE

MARKA : UGREEN

PERSHTATJA :  LAPTOP / TABLET / NOTEBOOK DERI NE 17 INC

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI

PERMASAT : 280 x 230mm

VECORI : BENI JETEN TUAJ TE PERDITSHME ME TE LEHTE ME MBAJTESEN E LAPTOPIT BASEUS QE JU LEJON TE PUNONI TE QETE KUDO

ELEMENTET E SILIKONIT QE NUK RRESHKASIN E MBAJNE LAPTOPIN TUAJ NE NJE POZICION TE QENDRUESHEM DHE PARANDALOJNE RRESHQITJEN E MBAJTESES NE SIPERFAQEN E TAVOLINES SUAJ

PER ME TEPER, ATA MBROJNE PAJISJEN TUAJ NGA GERVISHTJET. JU MUND TE JENI TE SIGURT QE PAJISJET TUAJA JANE TE SIGURTA

ALUMINI ESHTE I NJOHUR TE JETE NJE MATERIAL I FORTE DHE I DURUESHEM QE GJITHASHTU LEJON SHPERNDARJE EFIKASE TE NXEHTESISE NGA LAPTOPI TUAJ FALE DIZENJIMIT TE HAPUR

I PROJEKTUAR PER PAJISJE DERI NE 17 INC, JU MUND TE VENDOSNI LEHTESISHT NJE LAPTOP, TABLET OSE LIBRA

SHIJONI SERIALET TUAJA TE PREFERUARA, TE PERGATISNI PJATA TE SHIJSHME NGA LIBRAT E RECETAVE OSE BENI GRAFIKA NE NJE TABLETE GRAFIK. MUNDESITE TUAJA JANE POTHUAJSE TE PAKUFIZUARA

Cmimi real Lek 6,000 Oferte Lek 4,900 Ulje 18%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine UGreen
UGreen
Oferte Lek 3,600 Cmimi real Lek 4,300 Ulje 16%
Oferte
Mbajtëse Telefoni Profesional JMary
jmary
Oferte Lek 2,300 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 34%
Oferte
Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 2,000 Ulje 50%
Oferte
Mbajtese Celulari Per Motorr Dhe Biciklete UGreen
UGreen
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 2,800 Ulje 25%