Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Magnetike Celulari Per Makine / Laptop XO

Mbajtese Magnetike Celulari Per Makine / Laptop XO X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Magnetike Celulari Per Makine / Laptop XO

Mbajtese Magnetike Celulari Per Makine / Laptop XO
Mbajtese Magnetike Celulari Per Makine / Laptop XO

Mbajtese Magnetike Celulari Per Makine / Laptop XO

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE UNIVERSALE CELULARI PER MAKINE

MARKA : XO

MATERIALI : ABS + SILIKON + MAGNET

PERSHTATET PER : TELEFONAT 4.7 - 6.9 INÇ

VENDI I KAPJES : TEK KROSKOTI

PESHA : 95g

VECORI : MATERIALI I CILESISE SE LARTE,

TEHERQJE MAGNETIKE E FORTE, SIDOMOS PER SERINE E IPHONE 12/13/14

RROTULLIM 360° PER RREGULLIM TE KENDIT TE SHIKIMIT,

KAPJE E QENDRUESHME EDHE GJATE TRONDITJEVE,

PERMASE E VOGEL ME PAMJE MODERNE DEKORATIVE UNIKE,

NUK INTERFERON NE VALET E TELEFONIT,

SIPERFAQE TAKIMI E BUTE NUK E GERVISHT TELEFONIN,

PERSHTATET POTHUAJSE ME TE GJITHA MODELET E MAKINAVE DHE TELEFONAVE

Cmimi real Lek 2,300 Oferte Lek 1,400 Ulje 39%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Moxom Per Motor Qe Kapet Te Pasqyra
moxom
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 35%