Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Laptopi Metalike Me Rrotullim 360° Hoco

Mbajtese Laptopi Metalike Me Rrotullim 360° Hoco X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Laptopi Metalike Me Rrotullim 360° Hoco

Mbajtese Laptopi Metalike Me Rrotullim 360° Hoco
Mbajtese Laptopi Metalike Me Rrotullim 360° Hoco
Mbajtese Laptopi Metalike Me Rrotullim 360° Hoco
Mbajtese Laptopi Metalike Me Rrotullim 360° Hoco
Mbajtese Laptopi Metalike Me Rrotullim 360° Hoco
Mbajtese Laptopi Metalike Me Rrotullim 360° Hoco
Mbajtese Laptopi Metalike Me Rrotullim 360° Hoco
Mbajtese Laptopi Metalike Me Rrotullim 360° Hoco
Mbajtese Laptopi Metalike Me Rrotullim 360° Hoco
Mbajtese Laptopi Metalike Me Rrotullim 360° Hoco
Mbajtese Laptopi Metalike Me Rrotullim 360° Hoco

Mbajtese Laptopi Metalike Me Rrotullim 360° Hoco

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE LAPTOPI METALLIKE

MARKA : HOCO

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI

PERMASA E PALOSUR : 178 * 143 * 45mm

PESHA : 450g

PERSHTATJA :  PER TABLET/LAPTOP NGA 7 DERI NE 12.9 INÇ ME PESHE DERI NE 2.5kg

NGJYRA : E ARGJENDTE

VECORI : DIZENJIM INOVATIV I MBAJTESES SE LAPTOPIT, TABLETAVE

MATERIALI ESHTE SOLID DHE REZISTENT.

VENDOSET NE LARTESINE DHE KENDET QE JU DESHIRONI PER NJE POSTURE TE SAKTE, PA DHIMBJE SHPINE OSE QAFE,

JU LEHTESON KUR SHKRUANI, MOS E TUNDNI KUR JENI DUKE SHKRUAJTUR

NJE MENYRE EFIKASE PER TE PERFITUAR SA ME SHUME NGA PERDORIMI I PAJISJES NE CDO VEND DHE CDO KOHE

E PALOSSHME PER TU MBAJTUR LEHTE ME VETE

Cmimi real Lek 3,500 Oferte Lek 2,900 Ulje 17%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Moxom Per Motor Qe Kapet Te Pasqyra
moxom
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 35%