Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Elastike Magnetike Celulari Per Makine

Mbajtese Elastike Magnetike Celulari Per Makine X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Elastike Magnetike Celulari Per Makine

Mbajtese Elastike Magnetike Celulari Per Makine
Mbajtese Elastike Magnetike Celulari Per Makine
Mbajtese Elastike Magnetike Celulari Per Makine
Mbajtese Elastike Magnetike Celulari Per Makine
Mbajtese Elastike Magnetike Celulari Per Makine
Mbajtese Elastike Magnetike Celulari Per Makine
Mbajtese Elastike Magnetike Celulari Per Makine
Mbajtese Elastike Magnetike Celulari Per Makine
Mbajtese Elastike Magnetike Celulari Per Makine
Mbajtese Elastike Magnetike Celulari Per Makine
Mbajtese Elastike Magnetike Celulari Per Makine
Mbajtese Elastike Magnetike Celulari Per Makine
Mbajtese Elastike Magnetike Celulari Per Makine
Mbajtese Elastike Magnetike Celulari Per Makine
Mbajtese Elastike Magnetike Celulari Per Makine
Mbajtese Elastike Magnetike Celulari Per Makine
Mbajtese Elastike Magnetike Celulari Per Makine
Mbajtese Elastike Magnetike Celulari Per Makine
Mbajtese Elastike Magnetike Celulari Per Makine
Mbajtese Elastike Magnetike Celulari Per Makine

Mbajtese Elastike Magnetike Celulari Per Makine

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE UNIVERSALE CELULARI PER MAKINE

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + SILIKON

PERSHTATET PER : TELEFONAT 4 - 6.5 INÇ

VENDI I KAPJES : TEK KROSKOTI, KUDO TJETER QE E SHIHNI ME TE ARSYESHME

VECORI : MATERIALI I CILESISE SE LARTE,

DIZENJIM I QENDRUESHEM PER T'U VENDOSUR TEK KROSKOTI APO CDO SIPERFAQE E SHESHTE,

TEHERQJE MAGNETIKE E FORTE, SIDOMOS PER SERINE E IPHONE 12, 13, 14, 15

RROTULLIM 360° PER RREGULLIM TE KENDIT TE SHIKIMIT,

KAPJE E QENDRUESHME EDHE GJATE TRONDITJEVE,

PERMASE E VOGEL ME PAMJE MODERNE DEKORATIVE UNIKE,

NUK INTERFERON NE VALET E TELEFONIT,

SIPERFAQE TAKIMI E BUTE NUK E GERVISHT TELEFONIN,

PERSHTATET POTHUAJSE ME TE GJITHA MODELET E MAKINAVE DHE TELEFONAVE

Cmimi real Lek 3,600 Oferte Lek 2,500 Ulje 31%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Moxom Per Motor Qe Kapet Te Pasqyra
moxom
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 35%