Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 NVME Orico Me Porte Type-C Gen 2

Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 NVME Orico Me Porte Type-C Gen 2 X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 NVME Orico Me Porte Type-C Gen 2

Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 NVME Orico Me Porte Type-C Gen 2
Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 NVME Orico Me Porte Type-C Gen 2
Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 NVME Orico Me Porte Type-C Gen 2
Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 NVME Orico Me Porte Type-C Gen 2
Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 NVME Orico Me Porte Type-C Gen 2
Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 NVME Orico Me Porte Type-C Gen 2
Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 NVME Orico Me Porte Type-C Gen 2
Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 NVME Orico Me Porte Type-C Gen 2
Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 NVME Orico Me Porte Type-C Gen 2
Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 NVME Orico Me Porte Type-C Gen 2
Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 NVME Orico Me Porte Type-C Gen 2
Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 NVME Orico Me Porte Type-C Gen 2

Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 NVME Orico Me Porte Type-C Gen 2

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KASE SSD M.2 NVME

MARKA : ORICO

MATERIALI: ABS + ALIAZH ALUMINI

PERMASAT : 104 x 29 x 10mm

SUPORTON: SSD M.2 NVME

APLIKOHET NE HARD DRIVE / SSD : SSD M.2 NVME / KAPACITETI MAX. 2TB

MODELI I KABELLIT : TYPE-C NE TYPE-C

GJATESIA E KABELLIT: 30cm

SHPEJTESIA E TRANSMISIONIT: 10Gbps

VECORI: PRODUKT UNIK DHE MATERIAL EDHE KUALITET I NIVELIT ME TE LARTE,

STANDARDI I LIDHJES SATA, SE BASHKU ME TEKNOLOGJINE TYPE-C MUNDESON SHPEJTESI DERI NE 10Gbps

SUPORTON SSD M.2 NVME ME KAPACITET 2TB

PERMASE E VOGEL DHE PORTABEL, MUND TA MERRNI KUDO QE NDODHENI,

E LEHTE PER TU VENDOSUR DHE MATERIALI ESHTE POSACERISHT KUNDER MBINXEHJES,

FIKJE AUTOMATIKE PAS 10 MINUTASH JOAKTIVITETI PER TE ZGJATUR JETEN E HARD DISKUT MEKANIK,

Cmimi real Lek 5,500 Oferte Lek 4,200 Ulje 24%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor HUB
Oferte
Adaptor Type-C Ne RJ45 LAN Hoco
hoco
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 41%
Oferte
Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 8 në 1
hoco
Oferte Lek 3,600 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 20%
Oferte
Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA
hoco
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 27%