Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 NVME deri në 4TB Me Porte Type-C Gen 2

Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 NVME deri në 4TB Me Porte Type-C Gen 2 X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 NVME deri në 4TB Me Porte Type-C Gen 2

Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 NVME deri në 4TB Me Porte Type-C Gen 2
Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 NVME deri në 4TB Me Porte Type-C Gen 2
Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 NVME deri në 4TB Me Porte Type-C Gen 2
Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 NVME deri në 4TB Me Porte Type-C Gen 2
Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 NVME deri në 4TB Me Porte Type-C Gen 2
Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 NVME deri në 4TB Me Porte Type-C Gen 2
Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 NVME deri në 4TB Me Porte Type-C Gen 2
Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 NVME deri në 4TB Me Porte Type-C Gen 2
Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 NVME deri në 4TB Me Porte Type-C Gen 2
Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 NVME deri në 4TB Me Porte Type-C Gen 2
Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 NVME deri në 4TB Me Porte Type-C Gen 2

Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 NVME deri në 4TB Me Porte Type-C Gen 2

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KASE SSD M.2 NVME

MARKA : YOTTAMASTER

MATERIALI: ABS + ALIAZH ALUMINI

SUPORTON: SSD M.2 NVME, 2230, 2242, 2260, 2280 M.2

APLIKOHET NE HARD DRIVE / SSD : SSD M.2 NVME / KAPACITETI MAX. 4TB

MODELI I KABELLIT : TYPE-C NE TYPE-C / USB NE TYPE-C

GJATESIA E KABELLIT: 30cm

SHPEJTESIA E TRANSMISIONIT: 10Gbps

VECORI: PRODUKT UNIK DHE MATERIAL E KUALITET I NIVELIT ME TE LARTE,

DIZAJN I MAHNITSHËM I SHPËRNDARJES SË NXEHTËSISË,  ME SHTRESË TË INTEGRUAR TË NGROHJES PREJ ALUMINI, MUND TË THITHË DHE TË PËRCJELLË SHPEJT NXEHTËSINË, DUKE ULUR NË MËNYRË EFEKTIVE TEMPERATURËN E PUNËS SË HARD DISKU DHE DUKE PËRMIRËSUAR QËNDRUESHMËRINË DHE JETËN E SHËRBIMIT TË HARD DISKUT.

STANDARDI I LIDHJES SATA, SE BASHKU ME TEKNOLOGJINE TYPE-C MUNDESON SHPEJTESI DERI NE 10Gbps

SUPORTON SSD M.2 NVME ME KAPACITET 4TB

PËRPUTHSHMËRI E GJERË ME KATËR DISQE TË MADHËSIVE TË NDRYSHME M.2 NVME+NGFF SSD: 2230, 2242, 2260, 2280 M.2

PERMASE E VOGEL DHE PORTABEL, MUND TA MERRNI KUDO QE NDODHENI,

E LEHTE PER TU VENDOSUR DHE MATERIALI ESHTE POSACERISHT KUNDER MBINXEHJES,

FIKJE AUTOMATIKE PAS 15 MINUTASH JOAKTIVITETI PER TE ZGJATUR JETEN E HARD DISKUT MEKANIK,

MUND TË NDANI ME FAMILJEN DHE MIQTË MOMENTET E LUMTURA TË SË KALUARËS.  MUND TË RUANI LEHTËSISHT FOTO/VIDEO NGA E KALUARA, TË KRIJONI NJË HAPËSIRË TË VEÇANTË MEMORIE DHE TË MBANI KËTO MOMENTE TË NGROHTA.

Cmimi real Lek 4,600 Oferte Lek 3,500 Ulje 24%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor HUB
Oferte
Adaptor Type-C Ne RJ45 LAN Hoco
hoco
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 41%
Oferte
Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 8 në 1
hoco
Oferte Lek 3,600 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 20%
Oferte
Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA
hoco
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 27%