Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Celulari Per Tavoline Baseus

Mbajtese Celulari Per Tavoline Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Celulari Per Tavoline Baseus

Mbajtese Celulari Per Tavoline Baseus
Mbajtese Celulari Per Tavoline Baseus
Mbajtese Celulari Per Tavoline Baseus
Mbajtese Celulari Per Tavoline Baseus
Mbajtese Celulari Per Tavoline Baseus
Mbajtese Celulari Per Tavoline Baseus
Mbajtese Celulari Per Tavoline Baseus
Mbajtese Celulari Per Tavoline Baseus
Mbajtese Celulari Per Tavoline Baseus
Mbajtese Celulari Per Tavoline Baseus
Mbajtese Celulari Per Tavoline Baseus
Mbajtese Celulari Per Tavoline Baseus
Mbajtese Celulari Per Tavoline Baseus
Mbajtese Celulari Per Tavoline Baseus
Mbajtese Celulari Per Tavoline Baseus

Mbajtese Celulari Per Tavoline Baseus

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE CELULARI TAVOLINE

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + PC

PERMASAT : 107 x 70 x 32mm

PESHA: 220g

PERSHTATET PER : PAISJET ME PERMASA DERI 7 INÇ

VECORI : MATERIAL PREJ ABS DHE PC TE ZGJEDHUR DHE ALIAZHI ALUMINI,

KAPET TEK CDO SIPERFAQE FALE BAZES ME VAKUM PREJ SILIKONI,

E PERSHTATSHME PER CDO MODEL TELEFONI,

PUNIM I SHKELQYER DHE PAMJE DEKORATIVE PER TAVOLINEN TUAJ NE CDO AMBJENT,

KAPESE PREJ SILIKONI PA E DEMTUAR SIPERFAQEN DHE PA GERVISHTUR PAISJEN TUAJ,

MADHESI TE RREGULLUESHME PER PAISJE TE NDRYSHME DERI NE 7 INÇ,

KAPJE E QENDRUESHME EDHE NE RRUGE ME GROPA DHE NE LEVIZJE TE TAVOLINES

Size
Color
Cmimi real Lek 1,900 Oferte Lek 1,200 Ulje 37%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Moxom Per Motor Qe Kapet Te Pasqyra
moxom
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 35%