Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless me Kapje Magnetike

Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless me Kapje Magnetike X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless me Kapje Magnetike

Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless me Kapje Magnetike
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless me Kapje Magnetike
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless me Kapje Magnetike
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless me Kapje Magnetike
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless me Kapje Magnetike
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless me Kapje Magnetike
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless me Kapje Magnetike
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless me Kapje Magnetike
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless me Kapje Magnetike
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless me Kapje Magnetike
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless me Kapje Magnetike
Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless me Kapje Magnetike

Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless me Kapje Magnetike

PERSHRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE CELULARI PER MAKINE ME KARIKUES WIRELESS

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + XHAM I TEMPERUAR

PESHA : 104g

HYRJE MICRO : 5V / 2A, 9A / 2A , 12V / 1.67A(MAX)

DALJE WIRLESS : 5W / 7.5W / 10W / 15W (QUICK CHARGE)

PERMASA : 89.5 * 60.5 * 25.5mm

NGJYRA : E ZEZE / E ARGJENDTE

PER: iPHONE SERIA 12 E SIPER

VECORI : PUNIM I SHKELQYER DHE PAMJE TRANSPARENTE DEKORATIVE PER MAKINEN,

MATERIAL CILESOR I ZGJEDHUR PREMIUM,

 KARIKIM I SHPEJTE WIRELESS PREJ 15W,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT DHE PAJISJES, E BEN KARIKIMIN DHE UDHETIMIN ME TE SIGURTE,

KAPJE E FUQISHME MAGNETIKE

KAPET TE GRILA E VENTILATORIT,

PERDORET SHUME LEHTE

KAPESE PREJ SILIKONI NUK E DEMTOJNE MAKINEN E AS PAJISJEN TUAJ

KAPJE E QENDRUESHME EDHE NE RRUGE ME GROPA

MBAN DHE KARIKON TELEFONIN NJEKOHESISHT ME KARIKIM WIRELESS DERI NE 15W

RROTULLIM 360°, RREGULLONI KENDIN E SHIKIMIT SIPAS DESHIRES

SHENIM : KARIKIMI WIRELESS FUNKSIONON VETEM PER PAISJET ME FUNKSION KARIKIMI WIRELESS, PER PAISJET E TJERE DUHET SHTESE MARRES KARIKIMI WIRELESS

Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 3,400 Ulje 24%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Moxom Per Motor Qe Kapet Te Pasqyra
moxom
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 35%