Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Celulari Per Makine JMary

Mbajtese Celulari Per Makine JMary X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Celulari Per Makine JMary

Mbajtese Celulari Per Makine JMary
Mbajtese Celulari Per Makine JMary
Mbajtese Celulari Per Makine JMary
Mbajtese Celulari Per Makine JMary
Mbajtese Celulari Per Makine JMary
Mbajtese Celulari Per Makine JMary

Mbajtese Celulari Per Makine JMary

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE CELULARI MAKINE

MARKA : JMary

MATERIALI : ABS

PERMASAT : 69 x 33 x 80mm

PESHA: 80g

PERSHTATET PER : PAISJET ME PERMASA DERI 6.7 INÇ

VECORI : MATERIAL PREJ ABS TE ZGJEDHUR DHE ALIAZHI ALUMINI,

DIZENJIM PRAKTIK ME PALOSJE DHE HAPJE,

KAPET TEK CDO SIPERFAQE FALE BAZES ME VAKUM PREJ SILIKONI,

E PERSHTATSHME PER TELEFONAT

PUNIM I SHKELQYER PER MAKINEN TUAJ

KAPESE PREJ SILIKONI PA E DEMTUAR SIPERFAQEN DHE PA GERVISHTUR PAISJEN TUAJ,

MADHESI TE RREGULLUESHME PER PAISJE TE NDRYSHME DERI NE 6.7 INÇ,

KAPJE E QENDRUESHME DHE NE LEVIZJE TE TAVOLINES,

Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 900 Ulje 64%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%