Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Celulari Makine XO Per Vendin e Gotes

Mbajtese Celulari Makine XO Per Vendin e Gotes X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Celulari Makine XO Per Vendin e Gotes

Mbajtese Celulari Makine XO Per Vendin e Gotes
Mbajtese Celulari Makine XO Per Vendin e Gotes
Mbajtese Celulari Makine XO Per Vendin e Gotes
Mbajtese Celulari Makine XO Per Vendin e Gotes
Mbajtese Celulari Makine XO Per Vendin e Gotes
Mbajtese Celulari Makine XO Per Vendin e Gotes
Mbajtese Celulari Makine XO Per Vendin e Gotes
Mbajtese Celulari Makine XO Per Vendin e Gotes
Mbajtese Celulari Makine XO Per Vendin e Gotes

Mbajtese Celulari Makine XO Per Vendin e Gotes

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE CELULARI PER TAVOLINE

MARKA : XO

MATERIALI : ABS + EVA

PESHA : 205g

PERMASAT : 130 x 215 x 87mm

PERSHTATET PER : PAISJET ME PERMASE 4 - 6.7 INÇ

VECORI : MATERIAL PREJ ABS TE ZGJEDHUR DHE ALIAZHI ALUMINI,

VENDOSET TEK HAPESIRA E GOTES SE MAKINES,

PUNIM I SHKELQYER DHE PAMJE DEKORATIVE PER MAKINE OSE TAVOLINEN TUAJ NE CDO AMBJENT,

KAPESE PREJ SILIKONI PA E DEMTUAR SIPERFAQEN DHE PA GERVISHTUR PAISJEN TUAJ,

RROTULLIM 360 GRADE, 

MADHESI TE RREGULLUESHME PER PAISJE TE NDRYSHME 4 - 6.7 INÇ,

KAPJE E QENDRUESHME EDHE NE RRUGE ME GROPA DHE NE LEVIZJE TE TAVOLINES,

Cmimi real Lek 1,900 Oferte Lek 1,100 Ulje 42%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Moxom Per Motor Qe Kapet Te Pasqyra
moxom
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 35%