Mbajtese Celuari Per Makine Baseus Me Karikim Wireless Dhe Porte USB

Mbajtese Celuari Per Makine Baseus Me Karikim Wireless Dhe Porte USB
Mbajtese Celuari Per Makine Baseus Me Karikim Wireless Dhe Porte USB
Mbajtese Celuari Per Makine Baseus Me Karikim Wireless Dhe Porte USB
Mbajtese Celuari Per Makine Baseus Me Karikim Wireless Dhe Porte USB
Mbajtese Celuari Per Makine Baseus Me Karikim Wireless Dhe Porte USB
Mbajtese Celuari Per Makine Baseus Me Karikim Wireless Dhe Porte USB
Mbajtese Celuari Per Makine Baseus Me Karikim Wireless Dhe Porte USB
Mbajtese Celuari Per Makine Baseus Me Karikim Wireless Dhe Porte USB
Mbajtese Celuari Per Makine Baseus Me Karikim Wireless Dhe Porte USB
Mbajtese Celuari Per Makine Baseus Me Karikim Wireless Dhe Porte USB
Mbajtese Celuari Per Makine Baseus Me Karikim Wireless Dhe Porte USB
Mbajtese Celuari Per Makine Baseus Me Karikim Wireless Dhe Porte USB
Mbajtese Celuari Per Makine Baseus Me Karikim Wireless Dhe Porte USB
Mbajtese Celuari Per Makine Baseus Me Karikim Wireless Dhe Porte USB
Mbajtese Celuari Per Makine Baseus Me Karikim Wireless Dhe Porte USB
Mbajtese Celuari Per Makine Baseus Me Karikim Wireless Dhe Porte USB
Mbajtese Celuari Per Makine Baseus Me Karikim Wireless Dhe Porte USB

Mbajtese Celuari Per Makine Baseus Me Karikim Wireless Dhe Porte USB

Cmimi real Lek 5,900 Oferte Lek 4,700 Ulje 20%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKITIT

EMRI : MBAJTESE CELUARI PER MAKINE

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + PC + SILIKON

HYRJE 12 - 24V

DALJE USB : 5V - 3A / 9V - 2.77A / 12V - 2.08A ( MAX 25W )

DALJE : 5W / 7.5W / 10W / 15W

FUQIA NE TOTAL : 40W ( 25W + 15W )

GJATESIA E KABELLIT : 1.2m

VECORI : MBAJTESJA ME RE E BASEUSIT,

JETEGJATE DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

KARIKIM I SHPEJTE DHE I SIGURT DERI NE 15W WIRELESS DHE 25W NGA PORTA USB,

KAPJE E QENDRUESHME ME MAGNETE MAGSAFE EDHE GJATE TRONDITJEVE,

GRADIM 360 GRADE, KAPESE PREJ SILIKONI NUK E DEMTON MAKINEN APO PAJISJEN,

SIPERFAQE TAKIMI E BUTE NUK E GERVISHT TELEFONIN,

HIQET DHE VENDOSET SHUME LEHTE, 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore per Makine
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Me Panel Diellor Baseus
baseus
Oferte Lek 5,500 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 15%
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Mbajtese Celulari XO Me Karikim Wireless Fast Charge 15W
xo
Oferte Lek 2,300 Cmimi real Lek 3,200 Ulje 28%