Maus Me Kabell Per Kompjuter Dhe Laptop

Maus Me Kabell Per Kompjuter Dhe Laptop
Maus Me Kabell Per Kompjuter Dhe Laptop
Maus Me Kabell Per Kompjuter Dhe Laptop
Maus Me Kabell Per Kompjuter Dhe Laptop
Maus Me Kabell Per Kompjuter Dhe Laptop
Maus Me Kabell Per Kompjuter Dhe Laptop
Maus Me Kabell Per Kompjuter Dhe Laptop

Maus Me Kabell Per Kompjuter Dhe Laptop

Cmimi real Lek 1,200 Oferte Lek 800 Ulje 33%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MAUS ME KABELL

MATERIALI : ABS

NGJYRA : E ZEZE

PERSHTATET: WINDOWS PC, LAPTOP, ANDROID, LINUX.

GJATESIA E KABELLIT : 1.2m

VECORI : 3 BUTONA KRYESOR TE PROGRAMUESHEM SIPAS DESHIRES TUAJ,  

BUTONA ME CILESI TE LARTE PER KLIKIME TE SAKTA DHE PAS NJE KOHE TE GJATE PERDORIMI

PAMJE SERIOZE DHE E THJESHTE, PERFEKTE PER ZYRA DHE STUDENTE

PRAKTIKE DHE MATERIAL I CILESISE SE LARTE QE NUK DEMTOHET NGA PERDORIMI I VAZHDUESHEM

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me Drita Led Rgb
tjeter
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 17%
Oferte
Maus Wireless Per Kompjuter Dhe Laptop
tjeter
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,700 Ulje 29%
Oferte
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me Drita Led Rgb
tjeter
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%
Oferte
Maus Gaming Xo Per Kompjuter Dhe Laptop Me Drita Led
xo
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 21%
Oferte
Tapet Mausi I Bute Ergonomik Mouse Pad
tjeter
Oferte Lek 750 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 25%