Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Makine Rroje VGR V-331

Makine Rroje VGR V-331 X
+
-
=

?
Porosit Tani

Makine Rroje VGR V-331

Makine Rroje VGR V-331
Makine Rroje VGR V-331
Makine Rroje VGR V-331
Makine Rroje VGR V-331
Makine Rroje VGR V-331
Makine Rroje VGR V-331
Makine Rroje VGR V-331
Makine Rroje VGR V-331
Makine Rroje VGR V-331
Makine Rroje VGR V-331

Makine Rroje VGR V-331

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MAKINE RROJE

MARKA : VGR

MODELI : VGR-331

HYRJE : AC 220-240V 50-60Hz

FUQIA TOTAL : 5W MAX

KOHA : NE KARIKIM RRETH 8 ORE / NE PERDORIM RRETH 50 MINUTA

VECORI : I PAJISUR ME 2 TEH PROFESIONAL ME PERFORMANCE TE LARTE PER RROJE FANTASTIKE

MOTOR I CILESISE SE LARTE NGA ALIAZHI I ARGJENDIT

FUQI E MADHE MOTORIKE ME SHPEJTESI RROTULLIMI TE LARTE

CELES NDEZJE PER LEHTESI NE OPERIM

TEKNOLOGJIA IPX4 KUNDER UJIT JU MUNDESON PERDORIM EDHE BRENDA NE DUSH APO ME FYTYRE TE LAGUR

KARIKOHET PERKATESISHT ME FISHEN E KARIKIMIT NE PAKETIM

PERDORIMI : PAISJA NGA KUTIA DUHET KARIKUAR PLOTESISHT PARA PERDORIMIT

SIGUROHUNI QE PAISJA ESHTE E FIKUR PARA SE TA KARIKONI

KARIKOJENI PAISJEN PER NJE MINIMUM PREJ 2 ORESH PER NJE PERDORIM OPTIMAL

PAS KARIKIMIT TE PLOTE PAISJA ESHTE GATI PER TU PERDORUR

PAS PERDORIMIT PERDORNI FURCEN E PERFSHIRE PER TE PASTRUAR TEHUN

REKOMANDOHET QE BATERIA E PAISJES TE SHKARKOHET PLOTESISHT PARA SE TE KARIKOHET SERISH

Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 2,300 Ulje 23%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga MAKINA LODER
Oferte
Makine Qethese Geemy GM-6050
geemy
Oferte Lek 1,400 Cmimi real Lek 2,000 Ulje 30%
Oferte
Makine Qethese VGR V-085
vgr
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%
Oferte
Makine Qethese Geemy GM-6077
geemy
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,700 Ulje 41%
Oferte
Makine Qethese Geemy GM-657
geemy
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%
Oferte
Makine Qethese VGR V-058
vgr
Oferte Lek 3,100 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 11%