Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Makine Qethese VGR V-032

Makine Qethese VGR V-032 X
+
-
=

?
Porosit Tani

Makine Qethese VGR V-032

Makine Qethese VGR V-032
Makine Qethese VGR V-032
Makine Qethese VGR V-032
Makine Qethese VGR V-032
Makine Qethese VGR V-032
Makine Qethese VGR V-032
Makine Qethese VGR V-032
Makine Qethese VGR V-032
Makine Qethese VGR V-032
Makine Qethese VGR V-032
Makine Qethese VGR V-032

Makine Qethese VGR V-032

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MAKINE QETHESE

MARKA : VGR

MODELI : V-032

HYRJE : AC 100-240V 50-60Hz

KAPACITETI I BATERISE : 2000mAH

KOHA : NE KARIKIM RRETH 3 ORE / NE PERDORIM ME SHUME SE 200 MIN

VECORI : TEH PROFESIONAL DHE JETEGJATE

MOTOR I CILESISE SE LARTE ME FUQI TE MADHE MOTORIKE ME SHPEJTESI RROTULLIMI TE LARTE

SHOQEROHET ME 4 KREHERA ME NUMER 1 ( 3mm ), 2 ( 6mm ), 3 ( 10mm ), 4 ( 13mm )

LEVE RREGULLUESE ANASH MAKINES PER TE RREGULLUAR ME PRECIZITET QETHJEN TUAJ

EKRANI LED TREGON SAKTE NIVELIN E MBETUR TE BATERISE NGA 1% ME 100%

PERDORIMI : PAISJA NGA KUTIA DUHET KARIKUAR PLOTESISHT PARA PERDORIMIT

SIGUROHUNI QE PAISJA ESHTE E FIKUR PARA SE TA KARIKONI

KARIKOJENI PAISJEN PER NJE MINIMUM PREJ 3 ORESH PER NJE PERDORIM OPTIMAL

PAS KARIKIMIT TE PLOTE PAISJA ESHTE GATI PER TU PERDORUR

MUND TE PERDORET ME TEHUN E VET 0.3MM PER QETHJE TOTALE OSE MUND TE PERDORNI KREHERAT E PERFSHIRE NE PAKETIN

SIGUROHUNI QE PAISJA ESHTE E FIKUR PARA SE TE VENDOSNI DHE/OSE TE NDERRONI KREHERAT

PAS PERDORIMIT PERDORNI FURCEN E PERFSHIRE PER TE PASTRUAR TEHUN

REKOMANDOHET QE BATERIA E PAISJES TE SHKARKOHET PLOTESISHT PARA SE TE KARIKOHET SERISH

Cmimi real Lek 5,500 Oferte Lek 4,500 Ulje 18%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga MAKINA LODER
Oferte
Makine Qethese Geemy GM-6050
geemy
Oferte Lek 1,400 Cmimi real Lek 2,000 Ulje 30%
Oferte
Makine Qethese VGR V-085
vgr
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%
Oferte
Makine Qethese Geemy GM-6077
geemy
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,700 Ulje 41%
Oferte
Makine Qethese Geemy GM-657
geemy
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%
Oferte
Makine Qethese VGR V-058
vgr
Oferte Lek 3,100 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 11%