Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Makine Qethese SOKANY 1919

Makine Qethese SOKANY 1919 X
+
-
=

?
Porosit Tani

Makine Qethese SOKANY 1919

Makine Qethese SOKANY 1919
Makine Qethese SOKANY 1919
Makine Qethese SOKANY 1919
Makine Qethese SOKANY 1919
Makine Qethese SOKANY 1919
Makine Qethese SOKANY 1919
Makine Qethese SOKANY 1919
Makine Qethese SOKANY 1919
Makine Qethese SOKANY 1919
Makine Qethese SOKANY 1919
Makine Qethese SOKANY 1919
Makine Qethese SOKANY 1919
Makine Qethese SOKANY 1919
Makine Qethese SOKANY 1919

Makine Qethese SOKANY 1919

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MAKINE QETHESE

MARKA : SOKANY

MODELI : 1919

HYRJE : AC 100-240V 50-60Hz

KAPACITETI I BATERISE : 2000mAH

KOHA : NE KARIKIM RRETH 3 ORE / RRETH 75 MIN

VECORI : TEH PROFESIONAL DHE JETEGJATE

MOTOR I CILESISE SE LARTE ME FUQI TE MADHE MOTORIKE ME SHPEJTESI RROTULLIMI TE LARTE

SHOQEROHET ME 4 KREHERA ME NUMER 1 ( 3mm ), 2 ( 6mm ), 3 ( 10mm ), 4 ( 13mm )

LEVE RREGULLUESE ANASH MAKINES PER TE RREGULLUAR ME PRECIZITET QETHJEN TUAJ

EKRANI LED TREGON SAKTE NIVELIN E MBETUR TE BATERISE NGA 1% ME 100%

PERDORIMI : PAISJA NGA KUTIA DUHET KARIKUAR PLOTESISHT PARA PERDORIMIT

SIGUROHUNI QE PAISJA ESHTE E FIKUR PARA SE TA KARIKONI

KARIKOJENI PAISJEN PER NJE MINIMUM PREJ 3 ORESH PER NJE PERDORIM OPTIMAL

PAS KARIKIMIT TE PLOTE PAISJA ESHTE GATI PER TU PERDORUR

MUND TE PERDORET ME TEHUN E VET 0.3MM PER QETHJE TOTALE OSE MUND TE PERDORNI KREHERAT E PERFSHIRE NE PAKETIN

SIGUROHUNI QE PAISJA ESHTE E FIKUR PARA SE TE VENDOSNI DHE/OSE TE NDERRONI KREHERAT

PAS PERDORIMIT PERDORNI FURCEN E PERFSHIRE PER TE PASTRUAR TEHUN

REKOMANDOHET QE BATERIA E PAISJES TE SHKARKOHET PLOTESISHT PARA SE TE KARIKOHET SERISH

Cmimi real Lek 4,800 Oferte Lek 3,700 Ulje 23%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga MAKINA LODER
Oferte
Makine Qethese Geemy GM-6050
geemy
Oferte Lek 1,400 Cmimi real Lek 2,000 Ulje 30%
Oferte
Makine Qethese VGR V-085
vgr
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%
Oferte
Makine Qethese Geemy GM-6077
geemy
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,700 Ulje 41%
Oferte
Makine Qethese VGR V-058
vgr
Oferte Lek 3,100 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 11%
Oferte
Makine Qethese Geemy GM-657
geemy
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%