MAKINE QETHESE GEEMY GM-595

MAKINE QETHESE GEEMY GM-595
MAKINE QETHESE GEEMY GM-595
MAKINE QETHESE GEEMY GM-595
MAKINE QETHESE GEEMY GM-595
MAKINE QETHESE GEEMY GM-595
MAKINE QETHESE GEEMY GM-595
MAKINE QETHESE GEEMY GM-595
MAKINE QETHESE GEEMY GM-595

MAKINE QETHESE GEEMY GM-595

Cmimi real Lek 2,600 Oferte Lek 1,600 Ulje 38%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

.PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MAKINE QETHESE 3 NE 1

MARKA : GEMEI

KAPACITETI : 220-240V – 50 Hz 3W

KOHA : NE KARIKIM RRETH 4 ORE / NE PERDORIM ME SHUME SE 50 MIN

VECORI : SHOQEROHET 3 KOKA TE NDRYSHME QE I PERDORNI SIPAS DESHIRES PER NJE PASTERTI DHE PRERJE PERFEKTE,

TEH PROFESIONAL DHE JETEGJATE

MOTOR I CILESISE SE LARTE ME FUQI TE MADHE MOTORIKE ME SHPEJTESI RROTULLIMI TE LARTE

LEVE RREGULLUESE ANASH MAKINES PER TE RREGULLUAR ME PRECIZITET QETHJEN TUAJ

TREGON SA BATERI KA, VJEN BASHKE ME KARIKUESIN, SHISHEN E VOGEL TE VAJIT, EDHE FURCAT PASTRUESE,

PERDORIMI : PAISJA NGA KUTIA DUHET KARIKUAR PLOTESISHT PARA PERDORIMIT

SIGUROHUNI QE PAISJA ESHTE E FIKUR PARA SE TA KARIKONI

KARIKOJENI PAISJEN PER NJE MINIMUM PREJ 3 ORESH PER NJE PERDORIM OPTIMAL

PAS KARIKIMIT TE PLOTE PAISJA ESHTE GATI PER TU PERDORUR

SIGUROHUNI QE PAISJA ESHTE E FIKUR PARA SE TE VENDOSNI DHE/OSE TE NDERRONI KREHERAT

PAS PERDORIMIT PERDORNI FURCEN E PERFSHIRE PER TE PASTRUAR TEHUN

REKOMANDOHET QE BATERIA E PAISJES TE SHKARKOHET PLOTESISHT PARA SE TE KARIKOHET SERISH

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve