Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road

Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road X
+
-
=

?
Porosit Tani

Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road

Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road

Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MAKINE LODER

MATERIALI : ABS

DISTANCA E KOMANDIMIT : 40 - 50m

KAPACITETI I BATERISE : 7.4V 1200mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 5 ORE / NE PERDORIM RRETH 30 MINUTA

PERMASA : 26 x 18.5 x 12 cm

PESHA : 1620g

SHPEJTESIA : 40km/h MAX

VECORI : PAMJE MODERNE UNIKE E DUKSHME TERHEQESE QE NE SHIKIM TE PARE

SISTEM DREJTIMI 4X4 ME AMORTIZIMI TE SHPEJTE, TE QENDRUESHEM E TE PAVARUR PER SECILEN RROTE

TELEKOMANDE ME TRANSMETUES TE FUQISHEM 2.4GHz KUNDER INTERFERENCES

GOMA CILESORE KUNDER RRESHQITJES DHE GERVISHTJES , LLAMBA TE MONTUARA SIPER KABINES PER UDHETIME NATEN,

FALE MOTORIT ME FUQI TE LARTE DHE GRADIMIT TE SHPEJTESISE ME ANE TE TELEKOMANDES, MAKINA ARRIN SHPEJTESI NGA 25km/h NE 40km/h

RAPORTI 1 / 12 I MODELIT TE JASHTEM PER NGJASHMERI ME AUTOMJETET REALE
Cmimi real Lek 9,000 Oferte Lek 6,800 Ulje 24%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga MAKINA LODER
Oferte
Makine Qethese Geemy GM-6050
geemy
Oferte Lek 1,400 Cmimi real Lek 2,000 Ulje 30%
Oferte
Makine Qethese VGR V-085
vgr
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%
Oferte
Makine Qethese Geemy GM-6077
geemy
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,700 Ulje 41%
Oferte
Makine Qethese VGR V-058
vgr
Oferte Lek 3,100 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 11%
Oferte
Makine Qethese Geemy GM-657
geemy
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%