Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video

Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video X
+
-
=

?
Porosit Tani

Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video

Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video
Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video
Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video
Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video
Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video
Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video
Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video
Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video
Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video
Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video
Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video
Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video
Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video
Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video

Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : LLAMBE DORE 

MATERIALI : ABS + PC

PERMASA : 50 x 4 x 4 cm

FUQIA: 60W MAX

INPUTI: 5V / 2A

TEMPERATURA : 3000-6500K

NIVELIMI I NDRICIMIT : 0 - 100%

VECORI : NDRICIMI IDEAL NUK KA QENE KURRE ME I LEHTE DHE PRAKTIK,

ME VEND PER VIDE 1/4" PER TA MONTUAR NE TRIPODE TE NDRYSHEM

LLAMBE E FUQISHME PER CDO PERDORIM,

FLEKSIBILITET DHE LIRSHMERI GJATE PERDORIMIT

GRADIM I LEHTE I TEMPERATURES ( NGROHTESISE ) DHE NDERRIMIT TE LEDEVE.

E PAJISUR ME TELEKOMANDE PER NJE KONTROLL ME TE SHPEJTE TE FAKTOREVE TE NDRICIMIT,

BUTONA KONTROLLI PER TA KOMANDUAR NE CAST 

ME EKRAN DIGJITAL LED PER KONTROLL ME PRECIZ TE NDRICIMIT DHE NGJYRAVE

Cmimi real Lek 4,200 Oferte Lek 2,900 Ulje 31%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%