Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Llambe Me Sensor Prekjeje Per Ndricimin E Brendshem Te Makines

Llambe Me Sensor Prekjeje Per Ndricimin E Brendshem Te Makines X
+
-
=

?
Porosit Tani

Llambe Me Sensor Prekjeje Per Ndricimin E Brendshem Te Makines

Llambe Me Sensor Prekjeje Per Ndricimin E Brendshem Te Makines
Llambe Me Sensor Prekjeje Per Ndricimin E Brendshem Te Makines
Llambe Me Sensor Prekjeje Per Ndricimin E Brendshem Te Makines
Llambe Me Sensor Prekjeje Per Ndricimin E Brendshem Te Makines
Llambe Me Sensor Prekjeje Per Ndricimin E Brendshem Te Makines
Llambe Me Sensor Prekjeje Per Ndricimin E Brendshem Te Makines
Llambe Me Sensor Prekjeje Per Ndricimin E Brendshem Te Makines
Llambe Me Sensor Prekjeje Per Ndricimin E Brendshem Te Makines
Llambe Me Sensor Prekjeje Per Ndricimin E Brendshem Te Makines
Llambe Me Sensor Prekjeje Per Ndricimin E Brendshem Te Makines
Llambe Me Sensor Prekjeje Per Ndricimin E Brendshem Te Makines
Llambe Me Sensor Prekjeje Per Ndricimin E Brendshem Te Makines
Llambe Me Sensor Prekjeje Per Ndricimin E Brendshem Te Makines
Llambe Me Sensor Prekjeje Per Ndricimin E Brendshem Te Makines
Llambe Me Sensor Prekjeje Per Ndricimin E Brendshem Te Makines
Llambe Me Sensor Prekjeje Per Ndricimin E Brendshem Te Makines
Llambe Me Sensor Prekjeje Per Ndricimin E Brendshem Te Makines
Llambe Me Sensor Prekjeje Per Ndricimin E Brendshem Te Makines
Llambe Me Sensor Prekjeje Per Ndricimin E Brendshem Te Makines
Llambe Me Sensor Prekjeje Per Ndricimin E Brendshem Te Makines
Llambe Me Sensor Prekjeje Per Ndricimin E Brendshem Te Makines
Llambe Me Sensor Prekjeje Per Ndricimin E Brendshem Te Makines

Llambe Me Sensor Prekjeje Per Ndricimin E Brendshem Te Makines

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : LLAMBE ME PREKJE PER MAKINE

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + PC

NGJYRA: BARDHE / ZEZE

PESHA: 109g

KAPACITETI I BATERISE: 400mAh

PORTA: Micro - USB

KOHA E KARIKIMIT: 1 ORE

KOHA E PERDORIMIT: 3 ORE

TEMPERATURAT E AMBIENTIT QE TE JETE OPERATIV: -20℃ ± 50℃

VECORI : TOUCH SENSITIV, NDRICON TE GJITHE MAKINEN,

ADEZIV I KUALITETIT ME TE LARTE, INSTALIM PA QENE NEVOJA E KABUJVE,

ME WIRELESS DHE PORTABEL,

STRUKTURE E THJESHTE DHE KOMPAKTE QE NUK NDIKON NE HAPJEN DHE MBYLLJEN E DERES

BATERIA ME KAPACITET TE LARTE DHE JETEGJATE 

PAMJE ELEGANTE SI KRISTAL.


Color
Cmimi real Lek 3,300 Oferte Lek 2,300 Ulje 30%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%
Oferte
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
xiaomi
Oferte Lek 6,500 Cmimi real Lek 7,800 Ulje 17%